Главная > Новини > Михайло Бауер: Основне завдання – удосконалення змісту підготовки до І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Михайло Бауер: Основне завдання – удосконалення змісту підготовки до І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін


9-09-2011, 13:27. Разместил: Moderator
Сьогодні, під головуванням начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації відбулася інструктивно-методична нарада завідувачів РМК/ММК, методистів ІПП Чернівецької області, викладачів Буковинської малої академії наук учнівської молоді.
Головне питання, яке виносилося на порядок денний – це вдосконалення змісту підготовки до І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. «Потрібно в повному обсязі використовувати роботу БМАНу та підсилювати методичну роботу під час підготовки до ІІІ етапу олімпіад, якщо ми хочемо посідати призові місця в рейтинговому списку. А для цього потрібно мати чіткий план дій – методичні рекомендації, орієнтовні завдання щодо підготовки до І-ІІ етапу олімпіад, підбірка матеріалів для майбутнього переможця олімпіад», – наголосив Михайло Йозефович під час виступу.
Заступник начальника Головного управління освіти і науки Любов Тарангул звернула увагу присутніх на особливості організації та проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
Григорій Білянін, директор ІППО ЧО та Тамара Богачик, заступник директора ІППО ЧО з методичної роботи та моніторингу якості освіти ознайомили запрошених з організацією спільних заходів з БМАН по підготовці до І-ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.
Про проведення спільних підготовчих індивідуально-консультативних занять для слухачів-учасників ІІІ-ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт у 2011-2012 н.р. розповіла Марія Тріска, директор БМАНу.
Ольга Біляні на, завідувач НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППО ЧО та Євгенія Квітень, завідувач НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППО ЧО озвучили концептуальні засади проведення підготовки до І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
Про технологію проведення он-лайн навчання з учасниками І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін розповіла Людмила Безручак, методист НМЦ інформаційних технологій.
По закінченню семінару-наради було підведено підсумки та дано відповідні доручення.

Михайло Бауер: Основне завдання – удосконалення змісту підготовки до І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Михайло Бауер: Основне завдання – удосконалення змісту підготовки до І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад