Главная > Новини > Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва


7-09-2011, 18:32. Разместил: Moderator
Як ніколи успішною у цьому році була участь позашкільних навчальних закладів області у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». За сумою призових місць (40), Чернівецька область посіла почесне п’яте місце (Наказ українського державного центру позашкільної освіти від 18.07.2011 №7-9).
Участь наших вихованців у цьому заході сприяє розвитку творчості юних майстрів, надає їм можливість проявити свої індивідуальні здібності, виховує естетичний смак. У своїх роботах діти мали можливість продемонструвати особливий колорит буковинських народних ремесел, яскраву неповторність художніх образів, високий рівень поданих на конкурс робіт.
Вітаємо переможців конкурсу, які посіли почесні призові місця:

1. Диплом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти:
- Беженар Анастасія, вихованка гуртка «Художня кераміка» Кельменецького дитячо-юнацького центру (керівник Беженар В.Д.);
- Дикун Анастасі, вихованка гуртка «Вернісаж художників» Кіцманського будинку дитячої творчості (керівник Боднарюк І.І.);
- Дуляк Христина, вихованка Маршинецької загальноосвітньої школи Новоселицького району(керівник Бойко Х.М.);
- Золота Іванна, вихованка гуртка «Казковий світ іграшки» Сокирянського центру творчості дітей та юнацтва (керівник Кунька В.М.);
- Козловська Тетяна, вихованка гуртка «Рукоділля» Сокирянської загальноосвітньої школи №1 (керівник Горян С.Д.);
- колектив вихованців гуртка «В’язання» Новоселицького будинку дитячої творчості (керівник Юрку Г.Г.);
- Максимюк Олеся, вихованка Глибоцької загальноосвітньої школи (керівник Максимюк Л.І.);
- Фльора Василь, вихованець Банилівської загальноосвітньої школи Вижницького району (керівник Блажук В.А.);

2. Диплом ІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти:
- Деміняца Христина, вихованка гуртка «Художня обробка соломки» Сокирянського центру творчості дітей та юнацтва (керівник Кропельницька О.А.);
- Диклевська Ірина, вихованка гуртка «Ткацтво» Вижницького будинку дітей та юнацтва (керівник Павлюк Г.В.);
- Дробот Марина, Баюра Аліна, вихованки гуртка «Художня вишивка» Новоселицького будинку дитячої творчості (керівник Олійник Г.М.);
- Золоторьова Галина, вихованка гуртка «Умілі руки» Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва (керівник Тимчук О.В.);
- Касіян Назарій, вихованець гуртка «Різьба по дереву» Путильського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Томнюк М.М.);
- Кіріяк Анастасія, вихованка гуртка «Народна іграшка» Новоселицького будинку дитячої творчості (керівник Берга М.М.);
- Реведчук Олена, вихованка студії «Живопис» Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" (керівник Куваєва Л.І.);
- Синиця Анастасія, вихованка гуртка «Колаж» Путильського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Синиця С.М.);
- Унгурян Богдан, вихованець зразкового художнього колективу студії «Юний дизайнер» Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" (керівник Руснак А.Л.);
- Шородок Марія, вихованка гуртка «Вишивка» Глибоцького будинку дітей та юнацтва (керівник Шородок К.К.).

3. Диплом ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти:
- Білоцерківська Ольга, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Сторожинецького центру еколого-натуралістичної творчості (керівник Білоцерківська А.П.);
- Вальчук Христина, вихованка Шилівецької загальноосвітньої школи Хотинського району (керівник Катеринчук В.М.);
- Волощук Владислав, вихованець Путильської загальноосвітньої школи (керівник Волощук Т.І.);
- Гаврилюк Едуард, вихованець гуртка «Кераміка» Хотинського будинку дітей та учнівської молоді (керівник Пастушак В.В.);
- Домітращук Діонісій, вихованець зразкового художнього колективу студії «Юний дизайнер» Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" (керівник Руснак А.Л.);
- Іванчикова Юлія, вихованка Кам’янської загальноосвітньої школи Глибоцького району (керівник Козуб В.І.);
- Климчук Ганна, вихованка гуртка «Чарівний пензлик» Сокирянського центру творчості дітей та юнацтва (керівник Горян А.В.);
- колектив вихованців гуртка «Прикрась свій дім» Путильського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Пилипко Т.В.);
- Кулюк Таісія, вихованка Молодіївської загальноосвітньої школи Глибоцького району (керівник Сарафінчан А.Г.);
- Лубик Ольга, вихованка зразкового художнього колективу студії «Юний дизайнер» Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" (керівник Руснак А.Л.);
- Лучак Крістіна, вихованка Боянської загальноосвітньої школи Новоселицького району (керівник Чоботар Д.І.);
- Онесько Алла, вихованка Луковецької загальноосвітньої школи Глибоцького району (керівник Онесько В.Г.);
- Осипова Олександра, вихованка зразкового художнього колективу студії «Юний дизайнер» Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" (керівник Руснак А.Л.);
- Пилипко Галина, вихованка гуртка «Юний художник» Путильського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Пилипко Т.В.);
- Поплавська Еліна, вихованка Чернівецького центру дитячо-юнацької творчості (керівник Поплавська Г.М.);
- Сєтая Катерина, вихованка гуртка «Мистецтво рідного краю» Хотинського будинку дітей та учнівської молоді (керівник Понзель Л.О.);
- Ставська Анастасія, вихованка зразкового художнього колективу студії «Юний дизайнер» Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" (керівник Руснак А.Л.);
- Стельмах Розаліна, вихованка гуртка «Художня обробка соломки» Новодністровського будинку дитячої творчості (керівник Ткачук А.А.);
- Трифаненко Владислав, вихованець зразкового художнього колективу студії «Юний дизайнер» Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини" (керівник Руснак А.Л.);
- Хрестик Наталія, вихованка Глибочківської загальноосвітньої школи Сторожинецького району (керівник Браткевич Л.К.);
- Шміляк Яна, Синиця Уляна, вихованки гуртка «Ткацтво» Путильського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Паучек М.Д.).
Роботи переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» будуть демонструватись до травня 2012 р. у приміщенні Українського державного центру позашкільної освіти (м.Київ, Кловський узвіз, 8).


Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад