» » » «Ми повинні створити всі умови для результативного навчання школярів»
Інформація
  • Переглядів: 1419
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-08-2011, 17:23
15-08-2011, 17:23

«Ми повинні створити всі умови для результативного навчання школярів»

Категорія: Навігація / Новини

Зауважив голова облдержадміністрації під час перевірки стану готовності, для здачі в експлуатацію до 1 вересня 2011 року двох освітянських об’єктів – Молодійської ЗОШ Глибоцького району та Кам’янської «Школи майбутнього» Сторожинецького району.
У перевірці взяв участь і начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер, і керівники місцевих органів влади, і будівельники.
Михайло Миколайович ретельно ознайомився та аналізував хід будівельних робіт на об’єкті Глибоцького району та зазначив: «Дуже тішить той факт, що моє доручення виконано (нагадаємо, що 17 червня цього року губернатор побувавши на об’єкті вперше, дав доручення будівельній фірмі не ділити об’єм роботи на дві черги, а постаратися виконати всі будівельні роботи вчасно), адже відкриття школи не повинно бути показовим. Ми повинні створити всі умови для результативного навчання школярів, а для цього потрібно все робити якісно. Ми не можемо економити на дітях», – зробив висновок голова краю.
Перебуваючи на робочому майданчику Кам’янської ЗОШ, Михайло Папієв поспілкувався із школярами та педагогічним колективом, які впродовж літнього відпочинку активно беруть участь у підготовці навчального закладу до відкриття, яке має відбутися 1 вересня. «Я приємно здивований, що учні та вчителі самостійно наводять благоустрій своєї нової школи. Впевнений, що до 1 вересня два дані об’єкти відкриють двері для своїх учнів», – прокоментував Михайло Миколайович.
Проаналізувавши стан виконання будівельних робіт, губернатор краю дав доручення відповідним структурним підрозділам.
«Ми повинні створити всі умови для результативного навчання школярів»«Ми повинні створити всі умови для результативного навчання школярів»«Ми повинні створити всі умови для результативного навчання школярів»«Ми повинні створити всі умови для результативного навчання школярів»«Ми повинні створити всі умови для результативного навчання школярів»«Ми повинні створити всі умови для результативного навчання школярів»«Ми повинні створити всі умови для результативного навчання школярів»«Ми повинні створити всі умови для результативного навчання школярів»скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше