Главная > Новини / Слайдер > Відбулася апаратна нарада Департаменту освіти і науки

Відбулася апаратна нарада Департаменту освіти і науки


10-01-2017, 19:30. Разместил: Moderator

10 січня під керівництвом Оксани Палійчук,директора Департаменту освіти і науки відбулася апаратна нарада.

Віолета Тирончук, юрист Департаменту доповіла про основні зміни у виплаті стипендій, а саме їх розмір та порядок нарахування. За повідомленою інформацією збільшується розмір стипендій для ПТУ – 415 грн. на місяць, для ВНЗ І-ІІ р.а. – 830 грн. мінімальна та 1056 грн. підвищена, для ВНЗ ІІІ – ІV р.а. мінімальна стипендія становитиме 1100 грн. та 1400 грн. – підвищенна. Розмір академічної стипендії буде нараховуватись у залежності від рейтингу студентів. До нього входитиме середній бал успішності студента, а також участь у різноманітних конкурсах та змаганнях та у громадській діяльності. Соціальні стипендії виплачуватимуться дітям-сиротам, дітям-чорнобильцям, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам, один з батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції.

Катерина Мимко, головний спеціаліст Департаменту доповіла про стан організації навчально-виховного процесу у позашкільних навчальних закладах області. В ході доповіді було акцентовано увагу на національно-патріотичному вихованні та збільшенні мережі гуртків.

Оксана Михайлівна звернула увагу працівників Департаменту на контролі важливих питань: температурного режиму в навчальних закладах та гуртожитках, вакцинації дітей та альтернативних джерелах електроенергії у школах-інтернатах.

 

 


 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад