Главная > Новини / Слайдер > Привітання директора Департаменту освіти і науки з Різдвом Христовим

Привітання директора Департаменту освіти і науки з Різдвом Христовим


28-12-2016, 17:12. Разместил: Moderator

Христос народжується – славіте!

Христос з небес – зустрічайте!

Христос на землі – возносьтеся!

Нехай співає Господеві вся земля,

нехай люди співають, бо він прославився"

Сердечно вітаю Вас з нагоди світлого і радісного свята Різдва Христового! Це свято чеснот, джерело наших надій та сподівань, свято, завдяки якому небо відкрилося для людини. Із Різдва, із світлої надії кожного на щасливе прийдешнє розпочинається новий рік нашого життя, наші майбутні звершення у нових справах.

Різдвяне диво наповняє нас усе новою радістю і зодягає в нову силу, бо як каже коляда: Бог предвічний народився! Ця сама радість і сьогодні, серед випробувань, страху і сумнівів проганяє з людських сердець ненависть і брехню, байдужість та зневіру і вкладає в них надію.

Тож нехай Віфлеємська зоря об’єднає нас світлом найкращих людських чеснот на шляху до спільної мети – виховання Людини, творення нової української школи, становлення міцної держави.

Нехай новонароджений Бог збереже Вас в мирі й гаразді, обдарує нашу Україну і кожну українську родину своїм небесним благословенням.

Христос народився! Славімо Його!

 

З повагою директор Департаменту

освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації                                                                    Оксана Палійчук


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад