Главная > Новини > Відбувся конкурс «Україна: 20 років державотворення»

Відбувся конкурс «Україна: 20 років державотворення»


20-07-2011, 14:22. Разместил: Moderator
Президентський фонд «Україна» спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка у червні 2011 році провів конкурс на тему: «Україна: 20 років державотворення». У ньому взяли участь 1099 учасників із 119 університетів усіх регіонів країни. Від Чернівецької області було представлено 6 робіт.
Підсумки конкурсу були підведені та обговорені на конференції 17 червня 2011 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Метою конкурсу було вивчення ставлення студентства до 20-ї річниці Незалежності України, з'ясування знань та оцінок молодих громадян результатів державотворення, суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації, їх бачення подальшого розвитку держави.
Результати конкурсу засвідчили, що його учасники не лише глибоко розуміють коріння проблем, які стоять сьогодні перед державою і суспільством, але й пропонують конкретні шляхи їх розв'язання.
Вітаємо Ватаманюк Наталію Анатоліївну з другою премією (Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича) та Глобак Домніку Василівну із заохочувальною премією (Буковинська державна фінансова академія).
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад