Главная > Новини > Підведено підсумки І етапу (очного) обласного конкурсу-огляду виховної роботи у стаціонарних дитячих оздоровчих закладах області

Підведено підсумки І етапу (очного) обласного конкурсу-огляду виховної роботи у стаціонарних дитячих оздоровчих закладах області


19-07-2011, 13:48. Разместил: Moderator
На виконання рішення колегії облдержадміністрації від 26.05.2011 за №6/5 «Про підготовку та проведення літньої оздоровчої кампанії в 2011 році», відповідно до графіку, затвердженого першим заступником голови облдержадміністрації Галицем Г.К., з 06.07. по 14.07.2011 здійснено об’їзд 14 стаціонарних дитячих оздоровчих закладів області.
До складу бригади входили відповідальні працівники Головного управління освіти і науки, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, санітарно-епідеміологічних служб, облпрофради, представники преси.
Перевірялися питання з охорони праці, харчування, організації виховної роботи, дотримання виконання умов ліцензування, санітарно-гігієнічних вимог. За результатами перевірки давалися рекомендації керівникам таборів для негайного усунення виявлених недоліків.
За результатами об’їзду підготовлено довідку та підведено підсумки І етапу (очного) обласного огляду – конкурсу виховної роботи у стаціонарних дитячих оздоровчих закладах області.
На першому місці табір "Лунка", друге місце – "Калинка", третє місце – табори "Буковинка" та "Черемош".
Щиро вітаємо переможців!
Результати огляду-конкурсу:rezyltatu.doc [44.5 Kb] (cкачувань: 27)скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад