Главная > Новини > VІ літні юнацькі спортивні ігри України з вільної боротьби

VІ літні юнацькі спортивні ігри України з вільної боротьби

24-05-2011, 16:37. Разместил: Moderator
Нещодавно в м.Біла Церква відбулися VІ літні юнацькі спортивні ігри з вільної боротьби, в яких взяли участь команди з усіх областей України, міст Києва, Севастополя та АР Крим.
Відзначився виступ на цих змаганнях учениці відділення вільної боротьби Чернівецької обласної ДЮСШ тренера-викладача С.Т.Одинака – Богдани Ящук, у ваговій категорії до 49 кг. На шляху до фіналу Богдана здолала опір спортсменок з Київської, Закарпатської та Донецької областей. У фінальній сутичці поступилась призерці Чемпіонату Європи Тетяні Омельченко з Дніпропетровська та посіла ІІ місце.
Тренерська рада збірної команди України з вільної боротьби серед дівчат прийняла рішення, що саме Богдана Ящук буде представляти нашу державу на Чемпіонаті світу з вільної боротьби, який відбудеться 21-29.08.2011р. в м.Будапешті (Угорщина).
V місце у ваговій категорії до 65 кг. виборола ще одна вихованка тренера-викладача С.Т.Одинака – Дарина Стиць. Здолавши опір суперниць з Донецької та Херсонської областей, у боротьбі з львівською спортсменкою Дарина отримала травму коліна, що не дозволило їй в подальшому продовжувати боротьбу та увійти до фіналу.