Главная > Новини > Питання оздоровлення –на постійному контролі у керівництва краю

Питання оздоровлення –на постійному контролі у керівництва краю


23-05-2011, 16:47. Разместил: Moderator
Сьогодні, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Г.К.Галиця, відбулася нарада з питань підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 року в Чернівецькій області.
«До 1 червня 2011 року всі табори повинні бути належно підготовлені до оздоровчого періоду», – наголосив Георгій Костянтинович.
Як повідомив начальник Головного управління освіти і науки ОДА М.Й.Бауер, згідно з оперативними даними оздоровленням та відпочинком протягом літа поточного року планується охопити не менше 44 тис. (48%) школярів, в тому числі 20 тис. дітей пільгових категорій.
У стаціонарних таборах планується оздоровити 4 тис. дітей, що складає 4% від дітей шкільного віку, у пришкільних – 41 тис., що складає 44%.
У підпорядкуванні органів управління освітою перебуває 4 табори: «Лунка», «Буковинка», «Перлина гір», «Калинка» в яких планується оздоровити 1650 дітей пільгових категорій, в тому числі 164 дитини-сироти, що складатиме 100% перепускної спроможності. Станом на 22 травня готовність табору «Лунка» складає 98%, «Буковинка» – 90%, «Перлина гір» – 99%.
На оздоровлення дітей-сиріт та обдарованих дітей установ освіти обласного підпорядкування у 2011 році заплановано 1354,2 тис.грн., що на 3% більше ніж у 2010 році.
У місцевих бюджетах на харчування дітей в пришкільних таборах заплановано 6 млн. 312 тис. грн. з розрахунку 11,6 грн. на 1 учня в день (середньообласний показник по ЗНЗ ). Для порівняння у 2010 році 5 млн. 858 тис. грн. та 10,2 грн. відповідно.
«Цього року буде продовжено практику організації та функціонування при загальноосвітніх навчальних закладах, школах-інтернатах пришкільних таборів з денним перебуванням учнів. У 385 закладах відпочине понад 40 тис. дітей пільгових категорій, а саме: діти із малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, схильні до правопорушень, із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах», – зауважив Михайло Бауер.
Протягом літнього періоду у таборі «Перлина гір» буде оздоровлено 164 дитини-сироти та дітей, що залишилися без піклування батьків вихованців шкіл-інтернатів області, що складає 100% від потреби.
«Під особливим контролем продовжуватиме перебувати питання організації виховної роботи, – наголосив начальник Головного управління освіти і науки ОДА. З метою її удосконалення Головним управлінням освіти і науки спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту буде проведено огляд-конкурс виховної роботи у літніх оздоровчих таборах області.
За результатами наради Георгій Костянтинович дав доручення відповідальним працівникам.

Питання оздоровлення –на постійному контролі у керівництва краю
Питання оздоровлення –на постійному контролі у керівництва краю
Питання оздоровлення –на постійному контролі у керівництва краю
Питання оздоровлення –на постійному контролі у керівництва краю

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад