Главная > Новини > Святкування Дня Європи у Чернівецькій області

Святкування Дня Європи у Чернівецькій області


19-05-2011, 19:53. Разместил: Moderator
У закладах освіти області склалися певні традиції святкування Дня Європи. З метою формування в учнівської молоді почуття Європейської єдності, усвідомлення спільної історії України та країн Європи, знаходження спільних цінностей, подібності культур, звичаїв і традицій в усіх освітніх установах області проводяться урочистості з нагоди Дня Європи в Україні, конкурси, вікторини, години спілкування, фотовиставки, круглі столи, науково-практичні конференції, тижні географії «Європейська інтеграція в дії» тощо.
У професійно-технічних та вищих І-ІV р.а. навчальних закладах області організовуються конкурси творчих робіт, рефератів на тему «Основні етапи співробітництва України з ЄС». У загальноосвітніх навчальних закладах проводяться вікторини «Що ми знаємо про Європейський Союз?», в шкільних бібліотеках оформляються тематичні виставки «Європейський Союз та взаємовідносини Україна – ЄС». З учнями 10-11 класів проводяться круглі столи на тему: «Місце України в Євросоюзі».
Традиційний фестиваль дитячої творчості «Європа – наш спільний дім» проходить у Вижницькому районі. Програмою районного свята «День Європи», передбачено участь учнівської молоді у конкурсних номінаціях: «Шкільне Євробачення» (музика); малюнок на асфальті «Малюємо Європейський Союз» (образотворче мистецтво); кращий твір «ЄС моїми очима» (літературознавство). У школах також проводиться Свято Європейської кухні, організовано суспільно-громадські акції «Свічка пам'яті», присвячені пам'яті загиблих у військових конфліктах ХХ ст. в Європі. Учні-одинадцятикласники Вижницького району беруть участь у навчальному семінарі під егідою міжнародного проекту «Європа у валізі». Цей проект заснований у партнерстві між Фондом Конрада Аденадера, Фондом Роберта Боша, Європейською академією Берліна та Польською Фундацією Роберта Шумана.
Уроки-дослідження «Україна та Європейський Союз», «Столиці Європи», «Парад країн Європи», історичний турнір «Пізнаємо Європейський Союз» проходитимуть у закладах освіти Глибоцького, Кіцманського та Новоселицького районів. У Маршинецькому навчально-виховному комплексі Новоселицького району буде розгорнуто фотовиставку «Маршинецькі зірочки на теренах Європи».
Ціла низка заходів, приурочених до Дня Європи, проходитиме у загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернівців. Окрім традиційних інформаційних лінійок, засідань євроклубів, круглих столів, вікторин тощо, проводиться міський етап обласного конкурсу учнівських дослідницьких проектів «Україна-Європа».
 19.05 – в Українському Народному Домі відбудеться вистава з обговоренням «Європейські цінності». Виставу привозить мережа ЄК з Вінниці. Євроклуби загальноосвітніх шкіл м.Чернівців беруть участь в обговоренні.
 20.05 – в обласній бібліотеці фінал обласного конкурсу «Україна – Європа». В цей же день Школа інформаційних волонтерів проводить екскурсії «Європейська ідентичність Чернівців».
 21.05 – «Європейське містечко», основні заходи відбудуться на вул. Кобилянської.

plan.doc [43 Kb] (cкачувань: 13)скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад