Главная > Новини / Стрічка > В області йде активна підготовка до оздоровчої кампанії

В області йде активна підготовка до оздоровчої кампанії


30-04-2015, 17:15. Разместил: Moderator
 30 квітня 2015 року на базі Інституту післядипломної освіти Чернівецької області відбулася нарада з керівниками позашкільних навчальних закладів та закладів обласного підпорядкування, ЧОДЮСШ та начальників літніх оздоровчих закладів «Лунка» , «Буковинка», головних спеціалістів Департаменту освіти і науки  щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення у 2015 році. У нараді взяли участь: Б.М.Потурнак, заступник директора Департаменту освіти і науки; С.М.Микитюк, начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки; М.В.Гринчук, начальник відділу економіки, бухгалтерського обліку та звітності Департаменту освіти; П.С.Старовойт, завідувач НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО.
Б.М.Потурнак, заступник директора Департаменту освіти і науки, привітав присутніх від імені директора Департаменту Оксани Михайлівни Палійчук та наголосив на активній підготовці таборів до відкриття, а також на необхідності щоденного звіту роботи.
Ю. Ю. Стінський, представник Групи моніторингу господарського обслуговування та аудиту установ області звернув увагу на необхідності перевірки таборів до 12 травня службами СЕС, МНС, Держнагляду.
М.В.Гринчук, начальник відділу економіки, бухгалтерського обліку та звітності Департаменту освіти і науки наголосила на організаційних заходах щодо відкриття таборів, вартості путівок, виділення коштів. Цьогоріч за рахунок обласного бюджету зможуть оздоровитися такі категорії дітей як діти-сироти, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей, діти з малозабезпечених сімей, діти загиблих в АТО, талановиті та обдаровані учні, спортсмени. Також діятиме обласне наметове містечко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад