Главная > Новини / Стрічка > Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання

Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання


22-04-2015, 18:35. Разместил: Moderator
22 квітня 2015 року, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України №89 від 0302.2015 р. «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів» науково-методичним центром з іноземних мов та міжнародних відносин Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області було організовано вебінар з вищезазначеної проблеми. 
Участь в семінарі брали: Світлана Микитюк, начальник відділу Департаменту освіти і науки; Тамара Богачик, Галина Руда, заступники директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Михайло Попович, завідувач кафедри романської філології та перекладу, професор ЧНУ ім.Ю.Федьковича; Світлана Куриш, завідувач та Валентина Гладка, методист НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППО ЧО, учителі іноземних мов області.
«Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичній частині та знаннях, які можна застосувати пізніше і в інших областях. Під час перебування в літньому мовному таборі дитина зможе: здобути необхідні навички; непомітно подолати мовний бар’єр; удосконалити свою розмовну мову; поєднати навчання із захопливим відпочинком тощо», – зауважила під час виступу Світлана Миколаївна та наголосила, що до 1 травня поточного року керівники органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом повинні визначити відповідальних за організацію та проведення літніх мовних таборів.
Валентина Гладка та Михайло Попович висвітлили актуальність проблеми та розповіли про інтерес, який викликала Чернівецька область у посла Франції в Україні. Адже наша область лідирує по кількості учнів, які обирають для вивчення другої іноземної мови французьку. Як результат – призові місця на регіональному та Всеукраїнському рівнях.
Значні досягнення є і на кафедрі романської філології, яка випускає спеціалістів французької філології та французько-українського перекладу. Викладачі кафедри спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти працюють над підвищенням кваліфікації кадрів, особливо тих, які цьогоріч працюватимуть у літніх мовних таборах.
Щодо організації методичної роботи в умовах динаміки розвитку освітніх процесів позакласної роботи розповіла Тамара Богачик. Тамарою Степанівною було зазначено, що Інститут вже має досвід організації подібних таборів. Впродовж 209-2011 років на базі Вижницького району проводились «Буковинські зустрічі» в роботі яких брали участь вчителі Чернівецьких шкіл та Хотинської ЗОШ №5, волонтери Корпусу Миру США в Україні.
Щодо змісту роботи з учнями, то плануються наступні тематичні напрямки: здоровий спосіб життя; екологія рідного краю; патріотичне виховання; театральні студії тощо.
Після інтерактивного спілкування з студіями в районах/містах було прийнято методичні рекомендації.

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад