Error: Incorrect password!
Прес-конференція педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи» » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Прес-конференція педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи»
Інформація
  • Переглядів: 3406
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-04-2011, 17:21
29-04-2011, 17:21

Прес-конференція педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи»

Категорія: Навігація / Новини

29 квітня 2011 року відбулася спільна прес-конференція начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької ОДА Михайла Йозефовича Бауера та начальника управління освіти і науки Кіровоградської ОДА Ельзи Володимирівни Лещенко щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи».
Протягом трьох днів на Буковині перебувала делегація педпрацівників Кіровоградської області в рамках Всеукраїнської естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи».
Як зазначив Михайло Йозефович, перебування наших колег з Кіровоградщини в Чернівецькій області проходило в атмосфері напруженої праці обміну досвідом, знайомства з інноваціями в системі освіти, здобутками та проблемами місцевих органів управління освітою та окремих загальноосвітніх навчальних закладів, родинним вихованням, краєзнавством та етнографією Гуцульщини.
Протягом першого дня делегація разом з працівниками Головного управління освіти і науки Чернівецької області працювали на базі навчальних й дошкільних закладів та відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації, другого – Путильської, сьогодні мали змогу познайомитися з системою роботи управління освіти Чернівецької міської ради. Під час презентацій освітньої діяльності начальники відділів, управлінь ділилися з гостями формами і методами роботи, які є їхніми родзинками та заслуговують на вивчення й запровадження в інших регіонах України.
«Користуючись нагодою, виношу щиру подяку Царьовій Олені Володимирівні головному спеціалісту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України й колегам з Кіровоградщини за високу оцінку нашої роботи під час підведення підсумків» – зазначив Михайло Бауер.
Особливо приємно те, що було відзначено цілий ряд інновацій системи освіти Буковини, які заслуговують на запровадження в різних регіонах України:
- співпраця з інвестиційними фондами у Глибоцькому районі;
- реформування позашкільної освіти у Путильському районі;
- запровадження пілотних проектів NET шкіл у Кіцманському районі;
- організація автономного харчування у ЗНЗ Заставнівського району;
- реалізація програми «Влада дітям» у Хотинському районі;
- навчання через виховання у Вижницькому районі;
- співпраця з науково-дослідними установами Боянської гімназії Новоселицького району;
- міжнародні зв’язки Чернівецької гімназії №1;
Йшлося на підсумковому засіданні й про ті проблемні питання освітньої галузі, які мають вирішуватися на рівні відомчого Міністерства:
- перехід на контрактну форму працевлаштування, в т.ч. керівників навчальних закладів;
- функціонування пришкільних інтернатів;
- забезпечення навчальних закладів штатними медичними працівниками.
«Ми побачили, що кожен вчитель Чернівецької області працює на результат, відзначили не тільки теорію, а й практику. Ми отримали чималий багаж знань, побачили комплексний підхід до навчання і виховання учнів та високий рівень освітньої системи загалом» – зауважила Ельза Володимирівна.
У рамках Всеукраїнської естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи» важливою подією стало підписання угоди про співпрацю між начальником Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації М.Й.Бауером та начальником освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації Е.В.Лещенко.
«Мені відрадно константувати, що наша співпраця буде продовжена. Сьогодні ми підписуємо двосторонню угоду, яка є підсумковим документом напруженої роботи освітян Чернівецької та Кіровоградської областей» – наголосив М.Й.Бауер. Е.В.Лещенко у свою чергу запевнила, що угода дієва, конкретна та мобільна.

Прес-конференція педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи»
Прес-конференція педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!