» » » Обласний конкурс “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів
Інформація
  • Переглядів: 1668
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-10-2014, 15:42
29-10-2014, 15:42

Обласний конкурс “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

Категорія: Новини / Стрічка

28 жовтня 2014 року відбувся обласний конкурс "Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком до 14 років.

Методистами обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді були підготовлені інформаційно-методичні та роздаткові матеріали для учасників конкурсу, розроблені критерії для оцінювання, як домашніх так і конкурсних завдання.

В фінальному турі конкурсу брали участь 37 учасників – вихованці гуртків інформаційних технологій обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, клубу юних техніків "Кварц”, збірна команда м. Чернівців, команди з усіх районів області, які були переможцями районних етапів конкурсу.

            У рамках конкурсу відбулися змагання в секціях:

- ігрові програми -  створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal. Учасники повинні були відтворити графічний малюнок за зразком, використати елементи анімації та зробити відповідні підписи до роботи;

-     графічний редактор Paint - відтворення запропонованого графічного рисунку (автор Ден Моріс ) і розфарбування його на власний розсуд;

навчально-демонстраційні програми - створення презентації на тему "Міфи та легенди України. Сонце, Місяць, Зорі”.

Відповідно до Положення, кожний учасник конкурсу представив домашню роботу в тій секції, в якій працював на конкурсі, а саме: презентацію на тему " Яким буде місто майбутнього через 10, 20, 100 років?”, малюнки в графічному редакторі Paint - " Намалюй місто майбутнього ”, представляли створені програми виконані за допомогою мов програмування "Turbo Pascal”, "Visual Basic”, "Delphi”, "Pascal АВС”.

Переможці конкурсу визначалися за сумою балів за домашнє та конкурсне завдання, перевага надавалась роботі виконаній під час конкурсу.

При виконанні конкурсних завдань учасники продемонстрували високий рівень теоретичних знань з основ інформаційних технологій, алгоритмічного мислення, володіння мовою програмування, а також естетичний смак, знання кольорової палітри та художню майстерність.

Варто відмітити, що в цьому році значно виріс рівень підготовки учасників в номінації програмування. Це дало можливість всім виконати запропоноване завдання, а саме запрограмувати геометричні фігури, їх розмалювати та створити анімацію вказаних елементів.

Виконання домашніх завдань передбачало спочатку проведення пошукової роботи з дослідження питання розвитку міста майбутнього: архітектурні конструкції з нових матеріалів, енергозберігаючі технології, екологічні чисті засоби пересування. Діти в своїх роботах бачать Україну в майбутньому мирною, процвітаючою державою.

За підсумками роботи журі кращими визначені:

 Секція "Програмування”:

І місце – Тірон Михайло, учень ліцею №1, м.Чернівці. Керівники Тірон О.В., Колодрібська К.Т.

 Секція "Графічний редактор Paint ”:

 І місце – Майданська Віталіна, вихованка Новоселицького БДТ, керівник гуртка Коляско Т.І.

Секція "Навчально-демонстраційні програми”:

І місце – Марцинкевич Олексій, вихованець Хотинського БШ, керівник гуртка Федоруца Т.Я.

 Учасники конкурсу відвідали в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді виставку популярної науки і техніки «Експериментаріум», в якому школярі побачили макети космічних крейсерів, марсіанського поселення, телепорту для переміщення у просторі та часі, геліостанції, на якій сонячна енергія перетворюється в електричну.

 

 

 

 

Обласний конкурс “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше