» » » Михайло Папієв з робочим візитом побував на Сторожинеччині
Інформація
  • Переглядів: 1558
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-04-2011, 14:58
12-04-2011, 14:58

Михайло Папієв з робочим візитом побував на Сторожинеччині

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні Голова облдержадміністрації провів нараду з відповідальними працівниками щодо ходу та завершення будівництва Кам’янської ЗОШ І-ІІІст. Сторожинецького району. «Розвиток освітньої галузі області, зокрема вдосконалення мережі загальноосвітніх навчальних закладів, є одним із пріоритетних напрямків діяльності крайової виконавчої влади», – наголосив Михайло Миколайович.
Школа розрахована на 550 учнів, а загальна кошторисна вартість об’єкту складає більше 33 млн. грн. Будівля складається з чотирьох блоків, зокрема у першому знаходиться учнівський корпус, у другому – класні приміщення з їдальнею та вестибюлем, актова зала, танцювальна студія.
До третього блоку входять навчальні класи, бібліотека та майстерні, у четвертому розташований спортзал. Протягом 2007-2009 років збудовано цегляні коробки, встановлено дерев’яну кроквяну систему даху, зроблено покрівлю з металочерепиці на чотирьох блоках, встановлено металопластикові вікна і вітражі та 179 внутрішніх дерев’яних дверей. На 90% виконано внутрішню штукатурку стін, споруджено трансформаторну підстанцію, приміщення котельні та надвірних санвузлів, прокладено внутрішні електромережі, виконано переважну частину земляних робіт з благоустрою території школи, облаштовано дорогу до школи, виконано земляні роботи на стадіоні, утеплено та оздоблено стіни фасаду спортивного залу.
У 2010 році на об’єкті завершено роботи щодо утеплення стін та оздоблення фасаду, виконано внутрішні сантехнічні роботи, на стадії завершення знаходиться влаштування стяжок під підлогу, прокладено зовнішній газопровід та електромережі, придбано обладнання та установлена система під очисні споруди, ведуться монтажні роботи котлів для котельні, розпочато роботи з облицювання стін санвузлів. Поспілкувавшись з генпідрядником, голова облдержадміністрації зробив зауваження щодо цокольного та напівпідвального приміщення, де розміщено спортзал, оскільки там протікає дах. Михайло Папієв доручив якомога швидше усунути ці недоліки.
«Крайова влада докладе всіх зусиль, аби у максимально короткі терміни завершити будівництво, 11 млн. гривень, виділених для цього має цілком вистачити, - підкреслив Михайло Папієв. – Всі кошти мають бути використані за призначенням і за цим здійснюватиметься постійний контроль. Переконаний, що вже з вересня діти навчатимуться у новому приміщенні».скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше