Главная > Новини > Чисте довкілля – чисте сумління

Чисте довкілля – чисте сумління


7-04-2011, 11:54. Разместил: Moderator
Сьогодні ми все частіше чуємо слова “екологія”, “забруднення навколишнього середовища”, “забруднене довкілля”… Людство вже стало звикати до цих слів і продовжує свою бездіяльність. Нерозумні дії людей на планеті Земля у найближчий час можуть повернутися великими нещастями і бідами. В долі природи – наша доля, і ми повинні зробити все для того, щоб використати останній шанс і допомогти рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя в наступних поколіннях. Що ж можемо ми, учні Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, зробити для навколишнього середовища? З чого треба почати свої дії? Хто в цьому нам допоможе? Як організувати роботу, щоб зберегти надбання природи у нашому мікрорайоні? Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все потрібно дбати про чистоту тієї території, на якій ти проживаєш. Саме такі думки, актуальні у наш час, і спонукали розробити проект “Чисте довкілля – чисте сумління”.
Вже стало доброю традицією Вищого професійного училища радіоелектроніки з настанням тепла дбайливо прибирати свою та прилеглу територію. За зимовий період тут зібралося чимало поламаних гілок, сухої трави, пластикових пляшок та іншого бруду. До гуртожитку прилягає громадський сад, який був у занедбаному стані. Протягом останнього тижня учні щодня працювали на подвір’ї училища та у саду. Вони вимітали сміття, обкопували дерева, підбілювали дерева і бордюри. Мешканці нашого мікрорайону висловлюють свою вдячність керівництву училища.
Велику допомогу надає училище і міському кладовищу. Щороку наші вихованці прибирають алеї, виносять сміття, приводять до ладу занедбані могили.
Так молодь долучається до збереження довкілля, вчиться бути розумними господарями на своїй землі і пам'ятати, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.

Чисте довкілля – чисте сумління
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад