Главная > Новини > За державні кошти буде оздоровлено не менше 50 відсотків школярів

За державні кошти буде оздоровлено не менше 50 відсотків школярів


6-04-2011, 22:01. Разместил: Moderator
Кабінет Міністрів України має намір цього року оздоровити за рахунок бюджету не менше половини дітей шкільного віку. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.
"Шановні колеги, час розпочати підготовку до літнього відпочинку й оздоровлення дітей. Завдання Мінфіну, місцевим бюджетам - забезпечити фінансування оздоровчої кампанії 2011 року. Уряд бере на себе зобов'язання за кошти бюджету оздоровити не менше 50% дітей шкільного віку, забезпечити виконання цього завдання передбачається також шляхом здешевлення вартості путівок до дитячих оздоровчих установ", - відзначив Азаров.
За словами глави уряду, цього року для оздоровлення і відпочинку дітей в центрах "Артек" і "Молода гвардія" в держбюджеті передбачено більше 160 млн грн, і за рахунок цих коштів планується прийняти близько 32 тисяч дітей пільгових категорій.
"Артек" і "Молода гвардія" вже розпочали свою роботу. За час першої тематичної зміни оздоровлено більше двох тисяч дітей зі всіх регіонів України. І ще до початку оздоровчої кампанії я вимагаю від причетних до неї міністерств і відомств налагодити, узгоджувати систему контролю за її ходом", - відзначив прем'єр-міністр.
Також Азаров повідомив, що з метою визначення якості послуг з оздоровлення і відпочинку цього року триватиме робота по державній атестації дитячих установ і присвоєння їм відповідних категорій.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад