Главная > Новини / ІППОЧО > Проведено інструктивно-методичну нараду щодо організації методичної роботи з української мови і літератури

Проведено інструктивно-методичну нараду щодо організації методичної роботи з української мови і літератури


21-08-2014, 11:47. Разместил: Moderator
Основною темою для обговорення було питання організації методичної роботи та навчально-виховного процесу з української мови і літератури в 2014/2015 навчальному році. Під час засідання учасники конференції мали змогу обговорити ряд проблем та шляхи їх вирішення щодо покращення навчально-виховного процесу. Зокрема, акцентувалася увага на напрямах організації науково-дослідницької роботи в 2014/2015 н.р (Наталія Липованчук, завідувач навчально-методичного відділу Буковинської Малої академії наук учнівської молоді), висвітлювалися проблеми якісної підготовки до ЗНО (Любов Якименко, завідувач відділу тестових технологій та ЗНО групи моніторингу системи освіти). Тетяною Леваднюк, методистом НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін було запропоновано ряд рекомендацій щодо проведення першого уроку в 2014/2015 навчальному році.
Підсумувала результати участі команд школярів області у ІІІ-ІV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2013/2014 н.р. Євгенія Квітень, завідувач НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін.
Наприкінці засідання учасники організували так званий калейдоскоп педагогічних ідей. Під час якого мали змогу висловити свої пропозиції та зауваження щодо покращання навчально-виховного процесу у новому навчальному році. Результатом калейдоскопу стало прийняття методичних рекомендацій.

 


 

 

 

 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад