Главная > Новини / ІППОЧО > Шкільна бібліотека є фундаментом освіти і самоосвіти

Шкільна бібліотека є фундаментом освіти і самоосвіти


20-08-2014, 11:14. Разместил: Moderator
 
19 серпня 2014 року в бібліотеці ІППОЧО відбулася інформаційно-методична нарада щодо організації роботи шкільних бібліотекарів. Розглядалися питання пріоритетних напрямів діяльності на 2014/2015 н.р., використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах області, забезпечення учнів підручниками та навчальними посібниками та їх перерозподіл, про організацію краєзнавчої роботи в шкільній бібліотеці та про інвентаризацію бібліотечних фонду.
Під час наради заступник з науково-методичної роботи Т. С. Богачик акцентувала увагу на об’єктивній та своєчасній подачі даних щодо забезпечення підручниками та навчальними посібниками, а також на ряді питань про звітність, облік виховної роботи, які сприятимуть кращій організації проведення методичної роботи бібліотекарів. 
У ході наради Алою Кочурко, методистом НМЦ безперервної педагогічної освіти,атестації педкадрів та освітніх закладів ІППО ЧО, висвітлено основні завдання методичної роботи з бібліотечними працівниками та організацію роботи методичного об’єднання шкільних бібліотекарів, при цьому зазначалося, що особлива увага роботи має бути звернена на планування його роботи. 
 


 

 

 

 


 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад