Главная > Новини > Вихованці навчальних закладів відчули піклування про них людей з щедрою душею та благородним серцем

Вихованці навчальних закладів відчули піклування про них людей з щедрою душею та благородним серцем


31-03-2011, 17:05. Разместил: Moderator
Як важливо для кожної дитини жити в гарних умовах, в теплі та родинному затишку. Щохвилини відчувати турботу рідних і близьких, їх любов, підтримку – хіба не зрозумілими для кожного є ці звичайні людські цінності. На превеликий жаль, не всі діти мають можливість в повноті відчути такі, на перший погляд, елементарні життєві блага.

Є в нашій області заклади, в яких навчаються діти з вадами в фізичному та (або) розумовому розвитку, діти-сироти, та такі, батьки яких позбавлені батьківських прав. Діти, які понад усе потребують любові та розуміння, теплого обнадійливого слова дорослого та віри в можливості кожного вихованця. Діти, які своєю навчальною працею, стараннями прагнуть довести нам, дорослим, що вони, всупереч всім життєвим обставинам, щасливі, творчі та успішні.

В наш нелегкий час держава і суспільство взяло на себе основну відповідальність за створення належних умов для навчання та дозвілля вихованців. Спеціальне навчання під керівництвом досвідчених педагогів, медичне обслуговування, чотириразове збалансоване харчування, постійне оновлення побутових умов. І, повірте, що діти та їх батьки цінують таке відношення.

Нещодавно, завдяки сприянню державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Чернівецькій області (начальник Бішкевич Андрій Вітольдович) та Головного управління освіти і науки облдержадміністрації (начальник Бауер Михайло Йозефович), всі інтернатні та професійно-технічні заклади області отримали матеріальну допомогу. А саме, килими та килимові покриття для навчальних класів та спалень, бібліотек та дошкільних груп. Шкільні приміщення стали ще більш затишнішими й ошатнішими, а наші вихованці отримали змогу відчути піклування про них людей з щедрою душею та благородним серцем.

Адміністрації навчальних закладів, учнівські та батьківські колективи щиро вдячні за турботу та надану благодійну допомогу.
В дні перед пасхального посту, коли людські серця по особливому сповнені милосердям до ближнього, ми ще раз хочемо подякувати Вам і побажати, щоб ніколи не вичерпалося джерело Вашої щедрої душі, а життєва дорога була осяяна здоров’ям, щастям та успіхами.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад