Главная > Новини > Урочисте вручення свідоцтв про освіту випускникам Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Урочисте вручення свідоцтв про освіту випускникам Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів


27-06-2014, 09:30. Разместил: Moderator
 


Днями в Коровійській ЗОШ І-ІІІ ступенів було урочисто вручено свідоцтва про базову загальну середню освіту  32 випускникам 9-го класу, а 4 з них - свідоцтва з відзнакою.
Випускників прийшли привітати учні школи, педагоги, батьки. З вітальним словом до випускників основної школи звернулися Ольга Георгіївна Лупуляк - директор школи, яка вручала СВІДОЦТВА, та Коровійський сільський голова Георгій Васильович Флюндра. Найкращим подарунком стали виступи випускників 11 класу, які були ведучими свята. Саме свято проходило в стилі зйомки кінофільму. Ще в 2005 році, коли дев'ятикласники пішли в перший клас, розпочалася зйомка багатосерійного фільму про шкільне життя випускників основної школи 2014 р. І вже в червні 2014 року режисер та його помічник представили короткий анонс всіх серій та зняли останню серію фільму "Випускники теж плачуть, або остання гастроль!". Артистами кіно, звичайно, були учні, вчителі та батьки. Глядачі мали можливість переглянути анонс таких серій:
 1 серія - Пролог. Офіційна частина. 
2 серія -  Перший раз у перший клас. Словом, все вперше.
3 серія -  Моя класна. Або скільки ж їх у вас було ( в цьому випуску з 5-го по 9-й клас було аж 4 класних керівника).
4 серія -  Вчителі-предметники.
5 серія - Батьківський дім, або під надійним батьківським крилом.
6 серія - Прощання з однокласниками і до зустрічі 1 вересня в 10 класі.
Вже другий рік поспіль родзинкою випускних вечорів став хореографічний флешмоб від керівника шкільного гуртка Мирослава Костянтиновича Чорнея. Слід відмітити, що Мирослав Костянтинович вдало підбирає музичні стилі для кожної групи учнів і за 2-3 тижні творить справжні хореографічні шедеври навіть з тими учнями, які вперше спробували себе в ролі танцюристів.
Хоч і третина 9 класу залишає школу, їхнє учнівське серце залишається назавжди в школі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад