Главная > Новини / Стрічка > Назустріч мрії

Назустріч мрії


26-06-2014, 10:48. Разместил: Anatoly

 

 

Щорічно в Києві проходить Міжнародний благодійний фестиваль «Назустріч мрії», у якому беруть участь талановиті діти з дитячих будинків та шкіл-інтернатів України. Ось і цього літа учні Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 взяли участь у VIIІ фестивалі, який проходив з 19 по 22 червня. Діти, що пройшли відбірковий тур, змагались у номінаціях: «вокал», «хореографія» та «оригінальний жанр». Оцінювало конкурсантів зіркове журі: Тетяна Піскарьова, Микола Кобзов, Ольга Юнакова, Микола Кулеба, Руслан Махов, Анна Клюшниченко, Юлія Сахневич, Оксана Дружинська, Наталія Шилова. Вони відзначили яскравий, чарівний вальс у виконанні вихованців центру Мендришори Петра та Бакрив Діани, нагородивши їх 1 призовим місцем у номінації «оригінальний жанр» та дипломами, медалями, пам’ятними подарунками.

Діти отримали унікальний шанс на фінальному гала-концерті заявити про себе і свої таланти на великій сцені перед чисельною аудиторією, виступити разом з улюбленими зірками естради. Особливо зворушила глядачів українська пісня «Стояла я і слухала весну» у жестовому виконанні відомою співачкою Ольгою Юнаковою та учасниками фестивалю – дітьми з порушеннями слуху, серед яких були наші вихованці Бакрив Діана, Мендришора Петро.

Для участі дітей були створені всі умови, кожен зміг себе відчути особливим важливим та талановитим. Цікаві знайомства, майстер-класи, репетиції, зустріч із зірками естради, відвідини цирка «Кобзов», залишаться у їхніх спогадах назавжди.

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад