Главная > Новини > Тривають державні кваліфікаційні атестації

Тривають державні кваліфікаційні атестації


31-03-2011, 11:26. Разместил: Moderator
У Вищому професійному училищі № 3 м. Чернівці тривають державні кваліфікаційні атестації. 29 березня 2011 року відбулася державна кваліфікаційна атестація з професії "кравець, закрійник" у групі № 20, на якій були присутні провідний конструктор благодійного фонду "SES" пан Віллі Цахель (Німеччина), головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації Голубяк Н.М.

Як зазначила голова атестаційної комісії Пламада Світлана Василівна, провідний конструктор АТВТ "Трембіта", випускниці показали глибокі знання з професії, продемонстрували творчий підхід і гарний естетичний смак. Голубяк Н.М. відзначила якість підготовки дипломних робіт, естетичний вигляд пошитих виробів.
Всі учениці пройшли виробничу практику на підприємствах та приватних ательє міста та області. Одинадцять із них отримають дипломи з відзнакою. У всіх є домовленість із підприємствами щодо працевлаштування. П’ятеро випускниць планують продовжувати навчання у вищих навчальних закладах, п’ятеро вже навчаються на заочній формі.

Пан Віллі Цахель поділився враженнями від виробів, які представляли практичну частину дипломних робіт. Звернув увагу на креативність учениць, відзначив бездоганне технічне виконання окремих складних деталей, підкреслив, що затрачено багато сил і терпіння.
Легка промисловість області отримає висококласних кваліфікованих робітників.

Тривають державні кваліфікаційні атестації
Тривають державні кваліфікаційні атестаціїскачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад