Главная > Новини / ІППОЧО > «СОВа» стартувала в Чернівцях

«СОВа» стартувала в Чернівцях


16-06-2014, 11:41. Разместил: Moderator

Сьогодні, 16 червня 2014 року, на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти стартувала студія освіти для викладачів «СОВа» –п’ятиденний тренінг для вчителів англійської мови. Із початком роботи присутніх привітала заступник директора з науково-методичної роботи ІППО ЧО Тамара Богачик, яка побажала всім плідної та творчої роботи. Також, Тамара Степанівна наголосила, що навчально-методичний центр іноземних мов та міжнародних відносин ІППО ЧО, який очолює Світлана Куриш, виконує потужну роботу із вдосконалення знань та умінь викладачів іноземної мови.

Студія освіти для викладачів «СОВа» займається організацією навчання та підвищення педагогічної майстерності педагогічних працівників іноземної філології на території України та за її межами. Студія Освіти для викладачів – це аудиторія корисних знань та практичних навиків для вчителів англійської мови.

Мета тренінгу – активна діяльність, направлена на вдосконалення роботи педагогічних працівників, підвищення їх мотивації на самовдосконалення та розвиток. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад