Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/oblosvit/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 209 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/oblosvit/public_html/engine/modules/sitelogin.php on line 110 DataLife Engine > Версия для печати > Відбувся конкурс "Кращий за професією"
Главная > Новини > Відбувся конкурс "Кращий за професією"

Відбувся конкурс "Кращий за професією"


30-03-2011, 09:04. Разместил: Moderator
У Професійно-технічному училищі № 8 було організовано та проведено конкурс професійної майстерності серед учнів училища з професії "офіціант".

Для проведення конкурсу було підготовлено та оновлено матеріально-технічну базу, створено безпечні умови праці.
У конкурсі брали участь 9 учнів групи № 2 за професією «офіціант, бармен», майстри виробничого навчання Городицька А. В. та Марич Б. П.

Конкурс професійної майстерності проводився з метою підвищення якості підготовки майбутніх робітників, розвитку їхніх професійних умінь і навичок, раціональних прийомів і методів праці, розвитку пізнавальної активності учнів, їх самостійності та ініціативності, культурного та естетичного виховання.

Переможцями конкурсу було визначено:
І місце – Писанюк Наталія
ІІ місце – Романюк Людмила
ІІІ місце – Шородок Андріана
Учасники та переможці конкурсу були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Конкурс професійної майстерності – це не лише змагання, але й велика подія в житті кожного учасника. Старанна підготовка до конкурсу сприяє високому рівню професійної підготовки, виховує здібність до нестандартного вирішення поставлених завдань, сприяє культурному, естетичному вихованню. Такі заходи – це справжнє свято людей праці, майстрів своєї справи.

Відбувся конкурс "Кращий за професією"
Відбувся конкурс "Кращий за професією"
Відбувся конкурс "Кращий за професією"

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад