Главная > Новини > Хореографічна студія "Сюрприз" відзначила своє 10-річчя

Хореографічна студія "Сюрприз" відзначила своє 10-річчя


21-03-2011, 14:23. Разместил: Moderator
20 березня 2011 року в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулась приємна подія - хореографічна студія «Сюрприз» відзначила своє 10-річчя. З цієї нагоди відбулося вшанування колективу та святковий концерт.

Свято розпочалось з виконання маленькими танцюристами Гімну студії «Сюрприз», автором якого є буковинський композитор Оксана Первова-Рошка.

Привітати вихованців студії прийшли поважні гості, композитори, батьки вихованців, друзі та шанувальники цього колективу.

Зворушливим було поздоровлення з цією приємною подією колективу, а також з 30-річним ювілеєм від дня народження його керівника Яніни Миколаївни Олійник від мами, вчителя, порадника в усьому Тетяни Анатоліївни Горошевської - керівника народного художнього колективу хореографічної студії «Україночка», голови Чернівецького благодійного фонду «Україночка», президента міжнародного фестивалю «Україночка скликає друзів», члена національної спілки України.

Свої виступи присвятили Яніні Миколаївні донечки Ірина та Анютка.

Вихованці вокальної студії «Казковий світ» під керівництвом Нелі Марковської, зразкового художнього колективу вокальної студії «Шарм» під керівництвом Людмили Кірнадз, народного художнього колективу «Україночка» під керівництвом Тетяни Горошевської, які тісно співпрацюють зі студією «Сюрприз» своїми мистецькими вітаннями приєднались до поздоровлень ювілярам.

Назва студії «Сюрприз» означає, що кожен виступ, кожна хореографічна композиція – це сюрприз для глядачів. Такими сюрпризами зачаровували всіх присутніх маленькі юні артисти студії протягом усього святкового дійства. Для окремих дітей участь у концерті на великій сцені була особливою – першою в їхньому житті.

Відзначення приємних подій у житті вихованців, які навчаються у гуртках і студіях нашого закладу, є традиційним і завжди підтримується адміністрацією Центру.

Керівник хореографічної студії «Сюрприз», завжди користується авторитетом та повагою у дітей та їх батьків. Тому Головне управління освіти і науки облдержадміністрації нагородило грамотою Олійник Яніну Миколаївну та батьківський комітет студії. Подяки ЧОЦЕВ «Юність Буковини» отримали 22 вихованців.

Студія «Сюрприз» продемонструвала всім присутнім свої здобутки, створила яскраве свято краси, танцю, молодості, свято талантів, яке залишиться надовго в пам’яті глядачів.

День народження не обійшовся без святкового торту зі свічками, який урочисто вручили ювілярам.

Історична довідка:
Хореографічна студія «Сюрприз» була створена у вересні 2000 року на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини», як молодий паросток ансамблю «Україночка».
Очолила студію випускниця Чернівецького училища мистецтв імені С.Воробкевича Яніна Миколаївна Олійник.
Протягом 10 років студія «Сюрприз» творчо розвивалася разом з хореографічним колективом «Україночка».
На початковому етапі в студії займалися хлопчики та дівчатка віком від 5 до 8 років. Дітки навчалися в студії 3 роки, а далі переходили в старший колектив «Україночки».
З вересня 2010 року студія «Сюрприз» стала окремою хореографічною студією.
Нині вихованцями студії «Сюрприз» є 102 дитини віком від 5 до 12 років.
Діти та їх керівник беруть активну участь не лише в концертній діяльності «Юності Буковини», а й нашого міста та всієї області.
Наприкінці 2010 року вихованці студії «Сюрприз» вперше спробували свої сили на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Академконцерт-2010» під патронатом Міністерства культури і туризму України, творчої спілки асоціації діячів естрадного мистецтва України, який відбувся в столиці України.
Діти підкорили своєю майстерністю всіх поважних членів журі і стали лауреатами І премії.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад