Главная > Новини > Світ техніки

Світ техніки


21-03-2011, 13:44. Разместил: Moderator
Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь та навичок. Під час навчання в гуртках з початкового технічного моделювання вихованці отримують елементарні відомості з математики, природознавства, фізики, розкривають питання історії, мистецтва та суспільствознавства. Важлива роль надається графічній підготовці, формуванню мовної культури учнів, засвоєнню технічної термінології, проведенню дослідів і вирішенню творчих завдань.

Пріоритетною формою підведення підсумків та стимулювання подальшого зростання вихованців гуртків початкового технічного моделювання є проведення змагань та виставок.

Відповідно до плану роботи Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 18 березня 2011 року в приміщенні Центру були проведені обласні змагання з початкового технічного моделювання.

Учасниками змагань були вихованці гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Глибоцького, Герцаївського, Сторожинецького, Путильського, Кіцманського, Заставнівського, Хотинського районів та міст Чернівці, Вашківці. Загальна кількість учасників – 44. Це - молодші школярі віком від 8 до 11 років.

У програму змагань входили наступні завдання:
- виготовлення моделі транспортної техніки;
- виготовлення моделі планера та змагання на точність польоту;
- виготовлення макету будинку за самостійно зробленою розгорткою.

Перед початком практичної роботи всі учасники виконували теоретичні тестові завдання.

Переможці, які визначались за сумою балів теоретичної та практичної частин змагань, були нагороджені Грамотами Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Світ техніки
Світ техніки
Світ техніки
Світ техніки
Світ техніки







скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад