Главная > Новини / Стрічка > Акція «Новодністровські діти за єдність, дружбу і мир»

Акція «Новодністровські діти за єдність, дружбу і мир»


25-04-2014, 14:56. Разместил: Anatoly
Буковинський ліцей взяв участь в міській акції «Діти за єдність, дружбу і мир » яка символізує єдність українського народу в боротьбі за цілісність України, за мир і спокій. На стадіоні зібралося близько тисячі дітей, що висловлювали свою позицію щодо ситуації, яка склалася в Україні. Діти тримали у руках плакати із різними написами, серед яких: «За єдину Україну!», «Ні війні», «Ми проти війни», «Україна єдина!» та інші. Також у багатьох була державна символіка України – прапори та прапорці, різноманітні стрічечки національних кольорів, а також повітряні кульки у символічних жовтому та блакитному кольорах. Представники навчальних закладів виступили зі зверненням до молоді. 
Звернення від ліцеїстів Буковинського ліцею.
Сьогодні ми звертаємось до всіх, кому небайдужа доля України, її майбутнє як цілісної та незалежної країни.
Наша країна зараз знаходиться в складній ситуації, яка виникла в результаті політичної кризи, і ми повинні зробити все для того, щоб Україна зберегла свою цілісність!
Україна – багатонаціональна держава, в якій мирно живуть українці, росіяни, білоруси, татари та багато інших народів.
І сьогодні ми повинні бути єдиними як ніколи! Незалежно від того, якою мовою ми розмовляємо, в яку церкву ходимо.
Саме від нашої єдності залежить майбутнє України і доля кожного з нас.
Ми виступаємо категорично проти екстремізму, насильства, переслідування за політичними мотивами. Це неприпустимо в ХХІ столітті.
Ми переконані, що спільними зусиллями ми зможемо відстояти цілісність та незалежність нашої країни!
Це ми, молодь, у Фейсбуці, Твітері і Вконтакті давно розвалили стіну між Сходом і Заходом, яка досі існує між представниками старшого покоління. 
Ми не знаємо, що би роз’єднувало нас сьогодні,учнів Харкова і Львова, курсантів Києва і Севастополя, шанувальників музики з Донецька і Тернополя,просто щирих молодих людей. Тих, хто народився в Україні, і тих, хто абсолютно природньо відчуває цю землю Батьківщиною незалежно від місця народження. 
У нас єдина Батьківщина — Україна!
Наше сьогодення - це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.
Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, дерзайте і обов'язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.
Сучасні і освічені, ми – сьогодення нашого краю і його майбутнє. Наша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення в науці, спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні наші успіхи, наш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.
Тож не розгубіть на життєвих перехрестях свій юнацький запал, будьте соціально активними, вірними своїм переконанням і, громадянській позиції. Щасти нам в усьому!
Ми віримо у нашу молоду і надійну зміну!
Слава Україні!

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад