Главная > Новини / Заклади позашкільної освіти області > «Володимир Івасюк. Життя як пісня»

«Володимир Івасюк. Життя як пісня»


25-03-2014, 17:46. Разместил: Moderator

Хіба є в світі українець чи українка, які б не знали і не шанували ім’я Володимира Івасюка? Минуло більше чверті століття, як не стало   велета української пісні, проте його музика звучить і  нині. Його пісенна творчість є яскравою музичною пам’яттю епохи - це більше 100  пісень, кілька десятків інструментальних творів. Композитор залишив нам «…снів своїх красу», «Червону руту», «Літо пізніх жоржин», «Баладу про мальви»…  Майже кожна його пісня –  перлина. Його пісні входять до Золотого фонду сучасної української естради.

Як треба цих пісень сьогодні! Як треба, щоб молодь більше знала про Володимира Івасюка – легенду української пісні.

Не спадає інтерес до творчості і життя композитора  і у  вихованців Чернівецького обласного центу естетичного виховання «Юність Буковини». 45  гуртківців взяли участь у виховному заході  -  «Володимир Івасюк. Життя як пісня». Діти ознайомилися зі сторінками життя та творчого шляху композитора, взяли участь у музичній вікторині за творами В.Івасюка, виконували  музичні твори, переглянули цікавий відеоматеріал. На завершення всі разом виконали  неповторну «Червону руту».

«Візьми з собою мою пісню – я в неї щастя наспівав», - звертається  поет до кожного з нас. Його музика вічно жива, а разом з нею живий і Володимир Івасюк.  Молодий, могутній і сучасний!


 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад