Главная > Новини / Відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. / Стрічка > Шевченківська хода. Вижничани та Путильчани вшанували генія українського народу

Шевченківська хода. Вижничани та Путильчани вшанували генія українського народу


12-03-2014, 09:42. Разместил: Anatoly

У рамках святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка 9-го березня 2014 року відбулася урочиста хода до пам’ятника великого Кобзаря, який височіє в селі Тюдів Косівського району Івано-Франківської області, на межі трьох районів - Вижницького, Путильського та Косівського. 

До цієї акції долучилися учні, вчителі та батьки Черешенської, Чорногузівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вижницького району та Підзахаричівського НВК «Родина» Путильського району.
З обох сторін підходили до пам’ятника Шевченка тематично оформлені колони. Діти у вишиванках з жовто-блакитними стрічками, Кобзарями Тараса Шевченка, оповиті вишитими рушниками, над якими майоріли жовто-блакитні прапори, рухалися до пам’ятника.
Всіх учасників акції привітала заступник голови – начальник відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації Тетяна Тирон, директор Підзахаричівського НВК «Родина» Путильського району Фрозина Томюк, голова Вижницької районної організації «Просвіта» Дмитро Никифоряк та голова райкому профспілки працівників освіти і науки Вижниччини Ярослав Борсук.
Діти, вчителі, батьки з обох районів поклали квіти до пам’ятника Т. Шевченка. Згодом, усі бажаючі декламували твори генія України, вітали один одного з народженням славетного Кобзаря.
Родзинкою заходу було викладення вишитими рушниками слова «КОБЗАР», що стало символом цієї урочистої акції.
Усіх присутніх, особливо дітей, переповнювали позитивні емоції, високе почуття патріотизму та усвідомлення величі Тараса Шевченка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад