Главная > Новини > На Буковині відзначають Шевченківські дні

На Буковині відзначають Шевченківські дні


9-03-2011, 10:23. Разместил: Moderator
197-ту річницю від дня народження відомого українського поета, письменника, художника і громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка широко відзначатимуть сьогодні, 9-го березня, в Чернівецькій області та за її межами.

Тарас Григорович Шевченко, який народився 9-го березня 1814 року, з точки зору багатьох українців – духовний батько сучасного українського народу, людина, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості, тісно пов'язаної із стародавньою православною козацькою культурою і звичаями України.

Тарас Шевченко був членом Кирило-Мефодіївського братства. У творах на історичну тему показав боротьбу українського народу проти соціального й національного поневолення.

10 березня 1861 року завершилося земне життя Тараса Шевченка і почалося його БЕЗСМЕРТЯ. Минають роки, десятиліття, та товща часу не в змозі притлумити гостру актуальність його слова для кожного з наступних поколінь, адже вся його спадщина – поезія і проза, живопис і графіка – усе пронизане любов’ю до України, до людини.

9 березня о 12.30 на Центральній площі відбудеться покладання вінків та квітів до пам’ятника Т.Шевченка з нагоди 197-ї річниці від дня народження.

9 березня о 18.30 в Обласній філармонії буде проведено літературно-мистецький вечір "На шляху до Шевченка".

10 березня 0 12.00 на Центральній площі відбудеться мітинг-реквієм з нагоди 150-річчя з дня смерті Т.Шевченка.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад