Главная > Новини > День захисника Вітчизни у навчальних закладах області

День захисника Вітчизни у навчальних закладах області


17-02-2014, 12:46. Разместил: Moderator

Захищати свою Батьківщину здавна було справою честі кожної людини, яка з гідністю та відповідальністю відносилася до цієї важливої справи і розуміла, що саме від неї залежить майбутнє не лише держави, а й наступних поколінь.

Указом Президента України  від 23.02.1999 року №202/99, враховуючи численні звернення громадських організацій, ветеранів війни, та з метою сприяння патріотичному вихованню молоді в Україні встановлено свято – День  захисника Вітчизни, яке відзначається щорічно 23 лютого.

Святом 23 лютого Україна вшановує мужність та відданість тих, хто відстояв її землю у воєнні роки, захистив від рабства і ганьби та у мирні роки охороняє її волю, честь і незалежність. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким пращурам!

З нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни у навчальних закладах області організовано проведення конкурсів та вікторин знавців військової історії, нашого краю уроки мужності,  у бібліотеках навчальних закладів виставки книг, фотоматеріалів, спогадів учасників  Великої Вітчизняної війни, бойових дій.

Молодь навчальних закладів зустрічається з учасниками бойових дій, ветеранами війни, військової служби. Проводяться  військово-спортивні змагання, перегляди відеофільмів на військову тематику. Волонтерські загони відвідують учасників Великої Вітчизняної війни, бойових дій за місцем їх проживання з наданням практичної допомоги.

У спортивному залі Буковинського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою спільно з навчальними закладами м.Новодністровська  проходять змагання з ігрових видів спорту, присвячені Дню захисника Вітчизни.   

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад