Главная > Новини > Всеукраїнська благодійна акція "Назустріч мрії"

Всеукраїнська благодійна акція "Назустріч мрії"


3-02-2014, 09:39. Разместил: Moderator

Акцію організовує Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям «Сильні духом», які долають рак та розсіяний склероз з метою збору коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні. Проект «Назустріч мрії» ініційований власне дітьми, які успішно пройшли реабілітацію. Його реалізація передбачає збір коштів для організації дитячого реабілітаційного центру «Будинок Казки», а саме — придбання земельної ділянки 5,5 га та будівництва дитячого реабілітаційного центру за адресою: Чернігівська обл., Бобровицький р-н, с. Рокитне, провулок Княжий.

Акція проходить у Багринівській ЗОШ. Учням початкових класів вчитель Марія Топало розповила про дівчинку Софійку, яка самостійно вигадала благодійну акцію «Назустріч мрії». Домніка Берсан, педагог – організатор, розповила про секрет дівчинки, вона вміє робити янгола, який творить добрі справи. Учні з класоводами зробили багато янголят, щоб було дуже багато добрих справ. Також учні подивились відео ролик про дівчинку Софійку. Нагадаємо, що у тому році учні активно прийняли участь у благодійній акції «Щастя на крилах»

Успішна реалізація цього проекту дасть змогу в майбутньому відкрити подібні Центри реабілітації в кожному регіоні України, що сприятиме створенню оптимального функціонування цілісної системи щодо захисту прав дітей в Україні.

Ми мріємо, щоб всі діти були здорові та щасливі. Запрошуємо прийняти участь у здійсненні мрії. Збудуємо "Будинок казки" разом!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад