Главная > Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка > Інтелектуальні змагання серед знавців німецької мови

Інтелектуальні змагання серед знавців німецької мови


26-01-2014, 11:38. Разместил: Anatoly
«Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації з повагою ставиться до кожного з вас, до ваших знань. Адже беручи участь в інтелектуальному змаганні ви самостверджуєтеся та перемагаєте над собою», - зауважила Любов Тарангул, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту на урочистому відкритті ІІІ туру Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, який проводиться на базі одного із найкращих професійно-технічних закладів області – Вищого професійного училища № 3. 
Любов Миколаївна відзначила та подякувала оргкомітету та адміністрації навчального закладу, зокрема Олесі Нікішиній, за якісну підготовку та високий організаційний рівень проведення олімпіади.
У своєму вітальному слові, Любов Миколаївна, представила всім присутнім представників системи освіти, які безпосередньо відповідають за проведення олімпіади: Ольгу Остафій, головного спеціаліста ДОНМС; Тамару Богачик, заступника директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти; Світлану Куриш, завідувача НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин; Лілію Бурченко, головного спеціаліста ДОНМС; Ірину Унгурян, Катерину Худик та Анастасію Лазаренко - методистів ІППОЧО.
Світлана Михайлівна закцентувала увагу на механізмі та алгоритмі проведення олімпіади. У І турі учні виконуватимуть завдання у вигляді тестів. ІІ тур передбачає творчу письмову роботу, після чого відбудеться перерва. У ІІІ турі визначатиметься компетенція аудіювання. Оприлюднення результатів будуть розміщення на сайтах ДОН МС та ІППОЧО.
Далі робота розпочалася, безпосередньо у робочих класах, в яких змагатимуться учні 9-х, 10-х, 11-х класів області. Ольга Романівна разом із Тамарою Степанівною, з найкращими побажаннями успіху та перемог, з допомогою учнів-учасників олімпіад розрізали конверти із завданнями та передали інструкторам.
Робота інтелектуальних змагань триває.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад