Главная > Новини > Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування пам’яті жертв Голодомору


23-11-2013, 15:28. Разместил: Anatoly
Сьогодні, 23 листопада, біля Пам’ятного каменю, що у сквері на розі вулиць Руської та ім. Т.Шевченка у Чернівцях, відбувся мітинг-реквієм і спільний молебень присвячені Дню пам’яті жертв Голодомору. 
Учасники жалобного зібрання вшанували пам’ять жертв голодомору хвилиною мовчання. У заході взяли участь представники виконавчої влади, громадських організацій, освітяни на чолі з директором Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної адміністрації Михайлом Бауером та заступником директора Любов’ю Тарангул.
За даними істориків, у 1932-33 роках жертвами голоду в Україні, за різними оцінками, стали від 4 до 10 млн. людей. Це означає, що в ті трагічні роки Україна не долічилася від 10 до 25% свого населення, втрачаючи його по 25 тисяч людей в день, по тисячі — на годину, по 17 — щохвилини. Найбільше постраждали тодішня Харківська і Київська області. На них припадає більше половини усіх загиблих. Голодомор 32-33 років оминув буковинську землю, але старожили пам’ятають про голодні 46-47 роки на буковинській землі.
Вшанувати пам’ ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.
На цьому місці, у сквері на розі вулиць Руської та ім. Шевченка обласного центру, буде споруджено пам’ятник жертвам голодоморів.
Опісля скорботних заходів для членів товариства політв’язнів і репресованих було організовано поминальний обід.

Вшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв ГолодоморуВшанування пам’яті жертв Голодомору

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад