Інформація
  • Переглядів: 3371
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 1-11-2013, 13:28
1-11-2013, 13:28

Кожна буковинська зірочка - неповторна

Категорія: Навігація / Новини

Щедра та сповнена талантами буковинська земля. Це край, що своїми чарами, живильною силою, натхненням та творчістю напуває усіх ще з народження і є невичерпною скарбницею українських талантів.
Упродовж двох конкурсних днів обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька-2013» мешканці буковинського краю спостерігали справжній золотий зорепад, в якому кожна зірочка була неповторна, яскрава та чарівна. Кожна з цих зірочок залишила частинку світла і тепла в серцях та душах своїх прихильників.
І ось конкурс завершено і сьогодні настав зоряний час для всіх учасників обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Буковинська зірочка». На святкову сцену для церемонії нагородження учасників та переможців конкурсу було запрошено журі: Олександра Довганича – голова журі, заступника директора, - начальника управління у справах сім’ї та молоді Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації; Наталію Коцур – начальника відділу у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради; Григорія Сорочана – голову циклової комісії спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича; Христину Охітву – заслужену артистку України, солістку ансамблю пісні і танцю Збройних сил України; Галину Пупченко керівника народного художнього колективу гуртка кожаные сумки класичного танцю «Арабеск» Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».
Почесними членами журі було нагороджено за участь в обласному фестивалі-конкурсі «Буковинська зіронька» грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації та дипломами ІІІ, ІІ , І ступенів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації.
Володаркою Гран-прі обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька» стала учениця загальноосвітньої школи №5 міста Чернівців – Рошко Анастасія
Також Олександром Вікторовичем було відзначено за майстерний виступ ученицю Клішковецької загальноосвітньої школи імені Леоніда Каденюка Хотинського району Тетяну Балан та нагороджено путівкою у «Молоду гвардію». Далі урочистості продовжилися концертною програмою.

Кожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторна
Кожна буковинська зірочка - неповторна
Кожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторнаКожна буковинська зірочка - неповторна

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше