Інформація
  • Переглядів: 1001
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 1-11-2013, 13:10
1-11-2013, 13:10

Відкриймо для себе осінні барви Буковини

Категорія: Навігація / Новини

У ці чудові дні золотої осені, ніжну мелодію осіннього вальсу всіма частинками душі відчули і у Вижницькій гімназії, адже осінні канікули пролетіли як одна мить. Для багатьох учнів гімназії вони були сповнені незабутніх вражень, а зокрема і для гімназистів 2 (6)-го класу, класним керівником якого є Пинзару Михайло Михайлович. У дні осінніх канікул вчителем було організовано змістовне дозвілля школярів, це різноманітні розвиваючі ігри, перегляд кінофільмів, мультфільмів, вікторини, учнями у соціальній мережі було підготовано фотовернісаж «Осінні барви Буковини» та виставку композицій «Парад квітів біля школи», де з неабияким хистом та майстерністю намагалися позмагатися з чарівницею-природою. 
Осінні прогулянки створюють гарний настрій, і саме цим керувалися педагоги, повівши групу діток до гір – на перевал Німчич, який є одним з наймальовничіших місць у Буковинських Карпатах. Звідти для усіх нас відкрився неймовірний мальовничий пейзаж гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. Дуже поетично про Німчич висловилася Леся Українка, яка побувала тут у липні 1901 року. «Раз заїхали високо на гору Німчич і побачили звідти при заході сонця щось таке гарне і срібне, як мрія». Неподалік від перевалу знаходяться найцікавіші пам’ятки природи Буковинських Карпат: дивовижні скельні утворення Соколине око та Протяте Каміння; печера Олекси Довбуша – відважного народного ватажка 30–40 рр. XVIII ст. Дістатися цих об’єктів можна лише пішими маршрутами. Вони не складні й доступні для будь-кого, хто хоч трохи орієнтується на місцевості. Учні з великим ентузіазмом відкрили для себе маленький осінній світ, який багрянцем пофарбував зажурені дерева, ніжною мелодією закружляв пожовкле листячко, яке мов грайлива дівчина метушиться у полоні чарівних звуків осені. Але без дружньої підтримки та настанов Пинзару М.М., Мельничук К.І., Загул І.І., Деніела Томпсона, волонтера Корпусу Миру США в Україні учні не відпочили б настільки вдало, адже саме краса творчої праці, формування пізнавальних здібностей, виховання відповідального ставлення до природи, не залишило нікого байдужим. І нехай у дитячих душах осінні барви Буковини забринять людяністю, добром та милосердям, а у серцях зберігаються ті цінні педагогічні перлини, які дарують нам вчителі.

Відкриймо для себе осінні барви БуковиниВідкриймо для себе осінні барви БуковиниВідкриймо для себе осінні барви БуковиниВідкриймо для себе осінні барви БуковиниВідкриймо для себе осінні барви Буковини

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2020 (89)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше