Інформація
  • Переглядів: 2134
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 31-10-2013, 15:34
31-10-2013, 15:34

На крилах української народної пісні

Категорія: Навігація / Новини

І знову у Чернівецькому державному комерційному технікумі радісно, метушливо, весело... Бо свято ж! Свято української пісні, яке проходило у вівторок 29 жовтня під час проведення Тижня української культури.
Протягом цього часу в аудиторіях і коридорах технікуму рясніло вишиваними сорочками, яскравим намистом, мерехтіло цятками і бісером на плахтах, лейбиках, поясах... І так сонячна осіння днина ще яскравішою здалася. Достоту весна - і тепло, і різнобарв'я кольорів і візерунків, і настрій веселий.
Та в повітрі панував дух змагань, усіх хвилювала думка: хто ж таки цьогоріч здобуде одну з найпрестижніших перемог - перше місце на Конкурсі української народної пісні?!
Тому в актовій залі після занять - ніде яблуку впасти. І біля стін та підвіконників, і на додаткових стільцях - всюди студенти. Яких лише пісень не переспівано, сценок не зіграно, образів не відтворено! Особливо талановитою була інсценізація української народної пісні "Ой, у вишневому саду...", яку так професійно створили студенти ІІ курсу групи ВХП-95 (куратор Близнюк В.І.). Саме їм високоповажне журі і присудило перше місце. Два других місця виспівали групи І курсу ТКД-99-1 (куратор Помирляну Л.О.) та ІІ курсу ТКД-101-1 (куратор Бистрицька Я.М.). Треті ж місця розділили між собою групи ТКД-97 (куратор Тодерішин О.О.), ВХП-97-1 (куратор Долінська Л.Т.) та ВХП-93 (куратор Адамович О.С.).
Конкурс української народної пісні закінчився, але попереду ще інші цікаві дійства, що прилучають молодь до української культури. Адже історія українського костюма, признання в любові до України, конкурс плаката на українську (буковинську) тематику, конкурс рефератів про звичаї і традиції рідного краю - це не весь повний перелік тем, над якими задумається цими днями студентство Чернівецького державного комерційного технікуму. "Не вмирає душа наша," - писав наш Тарас Шевченко.
І справді - ось вона жива душа України в наших дітях!

На крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісніНа крилах української народної пісні

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше