Інформація
  • Переглядів: 2271
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 31-10-2013, 12:01
31-10-2013, 12:01

Палітру кольорів – англійською

Категорія: Навігація / Новини

Друга іноземна мова припала до душі п’ятикласникам Бернівського НВК Кельменецького району. Причина – у молодій, старанній, творчій вчительці Єрофєєвій-Бідюк Христині Василівні, у якої урок на урок не схожий. На уроках англійської - таблиці, схеми, малюнки, ігри, а діти, як відомо, люблять гратися. Цього разу вивчали кольори, і Христина Василівна повела своїх перших і поки що єдиних учнів на екскурсію до сільського парку. Де краще вивчиш кольори, як не на природі?
У парку блукала загублена жовтнем тиша. Мазки палітри виднілися скрізь: на кленах – жовтогарячі, на соснах – зелені, на пам’ятнику загиблим воїнам-односельчанам – сірі, на бездонному небі – блакитні, на хмаринках-корабликах – білі, на воронні, що обсіло старі осокори,- чорні, на трояндах біля підніжжя пам’ятника – червоні тощо. Діти вимовляли англійські слова, складали по буквах та буквосполученнях слова "осінь", "жовтень", вивчали назви кольорів, взаємоперевіряли один одного... Дитячі очі уважно спостерігали за губами вчительки, коли та вчила правильно вимовляти англійські слова, адже від вимови так багато залежить! Нічого, що Христина Василівна по кілька разів змушує повторювати одне й те ж слово, уважно прислухаючись до дитячої вимови. Зате вона чимало знає тих слів і вимовляє їх, як справжнісінька іноземка.
Під кінець уроку вчителька дозволила учням назбирати букети кленового листя, а потім на великій перерві навчила їх робити з осіннього матеріалу чарівні сумовиті троянди. Як не любити такого педагога?

Палітру кольорів – англійськоюПалітру кольорів – англійськоюПалітру кольорів – англійськоюПалітру кольорів – англійськоюПалітру кольорів – англійськоюПалітру кольорів – англійською

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше