Інформація
  • Переглядів: 1552
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 31-10-2013, 10:46
31-10-2013, 10:46

Бої юних знавців географії у розпалі

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 31 жовтня 2013 р., на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей сільської місцевості стартували І чвертьфінальні бої ІХ Всеукраїнського турніру юних географів. У інтелектуальних змаганнях беруть участь 22 команди із усієї України (105 учасників). Нагадаємо, що Турнір проводиться за олімпійською системою у три етапи: чвертьфінал, півфінал та фінал. До півфіналу потрапляють лише команди – переможці чвертьфіналів. Школярі змагаються у формі рольової гри, що передбачає наявність таких ролей: Доповідач, Опонент, Рецензент та Спостерігач. Доповідач викладає суть розв'язку завдання, акцентуючи увагу на основних географічних ідеях та висновках, використовуючи ілюстративний матеріал (таблиці, графічні зображення, комп'ютерні презентації ) для кращого представлення власного бачення суті проблеми, викладеної у запитанні. Опонент критично аналізує доповідь, вказує на позитивні моменти виконання завдання та доповіді, але передусім на помилки та недоліки. Рецензент дає загальну оцінку виступу Доповідача, об'єктивності виступу Опонента, суттєвості запитань і відповідей та коректності поведінки Доповідача та Опонента в ході дискусії. Спостерігач може брати участь лише у загальній дискусії команд. При оцінюванні відповідей учасників боїв враховуються також залучення наукової літератури, повнота розкриття питань, ораторські здібності, вміння вести наукову дискусію, ілюстрування доповіді. 
Відповіді учасників оцінюватиме висококваліфіковане журі, до складу якого увійшли декани, викладачі географічних факультетів провідних вищих навчальних закладів України. Робота змагань триває. Бажаємо командам успіхів!

Бої юних знавців географії у розпаліБої юних знавців географії у розпаліБої юних знавців географії у розпаліБої юних знавців географії у розпаліБої юних знавців географії у розпалі

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше