» » » Діяльність заступника директора з навчальної роботи вимагає творчих підходів, витримки, професійної майстерності в організації і управлінні навчальним процесом та педагогічним колективом
Інформація
  • Переглядів: 1608
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 31-10-2013, 09:12
31-10-2013, 09:12

Діяльність заступника директора з навчальної роботи вимагає творчих підходів, витримки, професійної майстерності в організації і управлінні навчальним процесом та педагогічним колективом

Категорія: Навігація / Новини

29 жовтня 2013 року на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж» відбулося засідання обласної секції заступників директорів з навчальної роботи вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Чернівецької області. 
З вітальним словом до присутніх звернулася Людмила Іванівна Фесік, директор Чернівецького політехнічного коледжу, який гостинно відкрив двері для представників 16 коледжів та технікумів області.
Звертаючись до учасників зібрання, керівник секції Марина Григорівна Юзефович акцентувала, що діяльність заступника директора з навчальної роботи вимагає творчих підходів, витримки, професійної майстерності в організації і управлінні навчальним процесом та педагогічним колективом. Але навчити цьому може лише життя, робота та одержаний досвід. Тому робота в секції, обмін набутим досвідом допомагатимуть у повсякденній роботі.
Учасники засідання обговорили інноваційні підходи у підготовці молодших спеціалістів, зупинились на питаннях акредитації та ліцензування діяльності коледжів та технікумів, окреслили основні завдання обласної секції, затвердили план роботи на 2013/2014 навчальний рік. 
В ході обговорення вирішено провести в лютому 2014 року виставку методичних досягнень на тему: «Застосування інноваційних технологій навчання у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області».
Обласна секція заступників директорів з навчальної роботи розуміє життєву необхідність інноваційної перебудови навчально–виховного процесу та ініціюватиме упровадження як нових форм організації всього процесу в цілому, так і сучасних навчальних технологій та методик у різних напрямах.
Діяльність заступника директора з навчальної роботи вимагає творчих підходів, витримки, професійної майстерності в організації і управлінні навчальним процесом та педагогічним колективомДіяльність заступника директора з навчальної роботи вимагає творчих підходів, витримки, професійної майстерності в організації і управлінні навчальним процесом та педагогічним колективом
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше