» » » Інформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 років
Інформація
  • Переглядів: 1887
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 31-10-2013, 08:59
31-10-2013, 08:59

Інформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 років

Категорія: Навігація / Новини

29-30 жовтня 2013 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний конкурс "Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком до 14 років.
В конкурсі брали участь 47 вихованців гуртків інформаційних технологій Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, клубу юних техніків "Кварц”, збірна команда м. Чернівців, команди з усіх районів області, учасниками яких стали переможці районних етапів конкурсу.
Під час урочистого відкриття, від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА М. Бауера, учасників конкурсу привітав П.Плешко, директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Програмою конкурсу було передбачено виконання конкурсних завдань та демонстрація домашніх робіт учасників.
В рамках конкурсу відбулися змагання в секціях:
- ігрові програми - створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal. Учасники повинні були відтворити графічний малюнок та надати йому заданої анімації;
- графічний редактор Paint - відтворення запропонованого графічного рисунку і розфарбування його на власний розсуд;
- навчально-демонстраційні програми - створення презентації на тему " Як створити мультфільм? ”. 
Відповідно до Положення, кожний учасник конкурсу представляв домашню роботу в тій же секції, в якій працював на конкурсі, а саме: 
- в секції ігрові програми учасники представляли власні програми, створені за допомогою мов програмування "Turbo Pascal”, "Visual Basic”, "Delphi”.
- в секції графічний редактор учасники презентували малюнки, виконані в графічному редакторі Paint за мотивами творчості Катерини Білокур, 
- в секції навчально-демонстраційні програми учасники представляли презентацію в Power point "Видатні постаті в історії: 180 років з дня народження Альфреда Нобеля”. 
Переможці конкурсу визначалися за сумою балів за домашнє та конкурсне завдання. 
При виконанні конкурсних завдань учасники продемонстрували високий рівень теоретичних знань з основ інформаційних технологій, а також естетичний смак та художню майстерність. 
Варто відзначити, що в цьому році значно збільшилась кількість учасників в номінації програмування. Також зріс і рівень теоретичної підготовки учасників конкурсу. Що дало їм можливість всім запрограмувати фігури та розмалювати їх.
Цікаво, що виконання домашніх завдань передбачало проведення учасниками пошуково-дослідницької роботи з вивчення творчого шляху української художниці Катерини Білокур, майстра народного декоративного живопису, а також вивчення біографії та наукового спадку великого вченого світового значення, шведського хіміка, винахідника, підприємця і благодійника - А́льфреда Берна́рда Нобе́ля.
За підсумками роботи журі переможці конкурсу були нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.

Інформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 роківІнформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 роківІнформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 роківІнформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 роківІнформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 роківІнформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 роківІнформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 роківІнформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 роківІнформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 роківІнформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 роківІнформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 роківІнформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 роківІнформація про проведення обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів до 14 років

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше