» » » Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 2658
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 31-10-2013, 08:49
31-10-2013, 08:49

Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області

Категорія: Навігація / Новини

30 жовтня 2013 року на базі Чернівецького медичного коледжу БДМУ відбулося засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Чернівецької області. Основними завданнями методичного об’єднання є розвиток професійної компетентності кожного педагога, формування в нього вмінь не лише сприймати інновації, а й творчо їх реалізовувати в практичній діяльності. 
У першому засіданні взяли участь 22 викладачі із 19 коледжів та технікумів області. Всіх присутніх привітав та побажав плідної роботи директор Чернівецького медичного коледжу БДМУ Олександр Федорович Кулик. 
Присутні затвердили план роботи методичного об’єднання викладачів інформатики та програмування на 2013/2014 навчальний рік.
Під час свого виступу Наталія Василівна Голик – керівник методичного об’єднання, викладач спецдисциплін Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж» надала інформацію щодо можливості участі студентів та викладачів навчальних закладів у міжнародному чемпіонаті комп’ютерних талантів «Золотий байт», щорічному конкурсі «Вчитель–новатор», який проводить компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, конкурсі «ІТ–планета», конкурсі з Веб–дизайну, Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки. Викладач інформатики та комп’ютерної техніки Чернівецького кооперативного економіко–правового коледжу поділилась досвідом участі у такого типу конкурсах та змаганнях. 
Викладач Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка В. І. Малиш виступив із доповіддю про правила безпечного використання комп’ютерної техніки та основні фактори, які можуть негативно вплинути на здоров’я будь–якого користувача персонального комп’ютера. 
У планах викладачів методичного об’єднання – ще кілька засідань протягом навчального року. 
Планується вивчення та впровадження кращого досвіду роботи викладачів інформатики та програмування коледжів та технікумів, обговорення інноваційних технологій у викладанні комп’ютерних дисциплін, впровадження в навчальний процес засобів on–line–навчання, on–line–бібліотек, архівних репозиторіїв, проведення ІІ (обласного) етапу VІІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації, обговорення інноваційних підходів до викладання комп’ютерних дисциплін з метою активізації навчально–пізнавальної діяльності, розвитку та реалізації здібностей студентів та багато інших цікавих тем. 

Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів  інформатики та комп’ютерної техніки ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької областіВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів  інформатики та комп’ютерної техніки ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької областіВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів  інформатики та комп’ютерної техніки ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше