» » » «Державне замовлення у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області виконано на 100,3%.», - Михайло Бауер
Інформація
 • Переглядів: 1323
 • Автор: Anatoly
 • Дата: 30-10-2013, 15:56
30-10-2013, 15:56

«Державне замовлення у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області виконано на 100,3%.», - Михайло Бауер

Категорія: Навігація / Новини

Саме з цього приводу розпочалася сьогодні, 30 жовтня 2013 року, вебінар-нарада працівників професійно технічних навчальних закладів області на тему «Виконання плану прийому на навчання, організація роботи професійно-технічних навчальних закладів області в осінньо-зимовий період 2013-2014 років».
Любов Тарангул, заступник директора Департаменту освіти і науки молоді та спорту, зі вступним вітальним словом звернулася до всіх учасників вебінар-наради та зауважила, що директором Департаменту освіти і науки, молоді та спорту погоджено та направлено до Міністерства освіти і науки України клопотання директорів професійно-технічних навчальних закладів щодо здійснення перерозподілу обсягів державного замовлення: Для професійно-технічного училища №8 м.Чернівці направлено клопотання до Міністерства освіти і науки України щодо виділення ще 10 додаткових місць державного замовлення. Міністерство освіти і науки позитивно погодило клопотання.
Роботу вебінар-наради координував Михайло Бауер, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації. 
«Такого типу наради, мені досить імпонують. Це перша наша вебінар-нарада, і надалі Департамент буде таким чином планувати кожного місяця вебінар-нараду. Це досить зручна форма у спілкуванні з педагогічними працівниками професійно-технічних навчальних закладів, яка дає можливість спілкуватися відкрито, кожен працівник який знаходиться у студії має можливість задати запитання директору Департаменту і почути відповідь з перших вуст» - продовжив Михайло Йозефович.
Робота нарада була проведена згідно з плану. Перше питання, яке було озвучено Оленою Пономаренко, начальником відділу фахової освіти, ліцензування та атестації ДОНМС «Підключення професійно-технічних закладів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Виконання обсягів державного замовлення на професійну підготовку кадрів у ПТНЗ. Циклограма роботи директора ПТНЗ» ; Світлана Прінько, начальник Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області про «Підготовку ПТНЗ області до нового навчального року та опалювального сезону 2013-2014 років»; Галина Ягнич, директор Чернівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти»; Марія Бальон , методист ІППО ЧО «Проведення атестації педагогічних працівників ПТНЗ області» та питання «Стан фізкультурно-масової роботи у професійно-технічних навчальних закладах області» доповідач Корнелій Жукотинський.
Після озвучених доповідей було надано слово всім онлайн-учасникам - директорам професійно-технічних навчальних закладів, які задавали актуальні питання директору Департаменту.
Одним із проблемних питань це – забезпечення підручниками загальноосвітніх дисциплін та спецдисциплін. «Це питання є досить вагомим, Департамент тримає на контролі. Також, за моїм дорученням, Інституту зробити перерозподіл з резерву підручників для дисциплін загальноосвітніх навчальних закладів і негайно направити до закладів» , - відповів Михайло Йозефович.

«Державне замовлення у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області виконано на 100,3%.», - Михайло Бауер«Державне замовлення у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області виконано на 100,3%.», - Михайло Бауер«Державне замовлення у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області виконано на 100,3%.», - Михайло Бауер«Державне замовлення у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області виконано на 100,3%.», - Михайло Бауер«Державне замовлення у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області виконано на 100,3%.», - Михайло Бауер«Державне замовлення у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області виконано на 100,3%.», - Михайло Бауер«Державне замовлення у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області виконано на 100,3%.», - Михайло Бауер«Державне замовлення у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області виконано на 100,3%.», - Михайло Бауер«Державне замовлення у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області виконано на 100,3%.», - Михайло Бауер«Державне замовлення у професійно-технічних навчальних закладах Чернівецької області виконано на 100,3%.», - Михайло Бауер

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше