» » » Дослідно – експериментальна робота у Хотинському НВК
Інформація
  • Переглядів: 846
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 29-10-2013, 13:58
29-10-2013, 13:58

Дослідно – експериментальна робота у Хотинському НВК

Категорія: Навігація / Новини

25 жовтня 2013 року на базі Хотинського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» проведено круглий стіл за підсумками І етапу дослідно – експериментальної роботи з проблеми «Формування здоров’язбережувальних компетентностей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку».
В засіданні взяли участь І.М. Шепенюк, викладач кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін ІППО Чернівецької області, науковий керівник експерименту; Л.В. Гулик директор Буковинського інституту екології людини; Р.Є. Якуба, завідувач районним методичним кабінетом; О.В. Гріщенко, методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Хотинської РДА, керівники навчальних закладів області, які беруть участь в експерименті, учасники експерименту.
Саме ідея органiзацiї здоров’язбережувального навчального процесу згуртувала колектив цього закладу та всіх учасників експерименту. Педагоги навчально-виховного комплексу усвідомлюють, що робота із збереження та зміцнення здоров’я дітей потребує цілеспрямованих та взаємопов’язаних дій освітян, дітей та батьків. Саме вони навчають вихованців змалку дбати про своє здоров’я, займатися фізкультурою, оздоровчими та загартувальними вправами; турбуються про оптимальний режим життєдiяльностi дошкiльникiв і молодших школярів, забезпечують комфортні умови перебування їх у закладі. Загалом, здоров’язбережувальний зміст колектив реалізує через:
- органiзацiйно-управлiнську діяльність;
- формування здоров’язбережувального середовища закладу;
- рацiональну органiзацiю навчально-виховного процесу в обох підрозділах НВК;
- лiкувально-профiлактичну, спортивно-оздоровчу роботу;
- роботу з батьками вихованців.
Для цього застосовується цілий калейдоскоп методів та прийомів, різноманітні форми організації здоров’яформуючої та здоров’язбережувальної дiяльностi дітей дошкільного i молодшого шкільного віку. 
На засіданні круглого столу презентували результати підготовчого етапу дослідно-експериментальної роботи в дошкільному підрозділі вихователь-методист Л.А. Васильєва, в групах продовженого дня – керівник методичного об’єднання вихователів ГПД Н.В. Беженар. 
Своїми здобутками поділилися вчителі початкових класів через ділову гру «Елементи використання здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховному процесі початкової школи», майстерно проведену керівником методичного об’єднання вчителів початкових класів Мельник В.Д. 
І.М. Шепенюк, науковий керівник експерименту, підвела підсумки засідання та окреслила основні завдання наступного – діагностико-концептуального – етапу дослідницької роботи з проблеми.
Зустріч на теренах Хотинщини завершилась змістовною екскурсією до Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця».

Дослідно – експериментальна робота у Хотинському НВКДослідно – експериментальна робота у Хотинському НВКДослідно – експериментальна робота у Хотинському НВКДослідно – експериментальна робота у Хотинському НВКДослідно – експериментальна робота у Хотинському НВК

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше