» » » Успіхи освітян Сторожинеччини на П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»
Інформація
  • Переглядів: 1187
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 29-10-2013, 13:53
29-10-2013, 13:53

Успіхи освітян Сторожинеччини на П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»

Категорія: Навігація / Новини

З 22 по 24 жовтня 2013 року в м. Києві працювала П’ята Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті». Виставку відкрили перший заступник Міністра освіти і науки України Сулима Євген Миколайович та президент Національної академії педагогічних наук Кремінь Василь Григорович. У заході взяло участь більше вісімсот навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукових установ, навчальних центрів, регіональні та муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, бізнес-структури, підприємства, що працюють на терені освіти, також широко були представлені навчальні заклади Китайської народної республіки. 
Освіту Чернівеччини на виставці представляли Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької райдержадміністрації, Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки, Сторожинецька районна гімназія, Усть-Путильський дошкільний навчальний заклад Путильського району.
У конкурсі тематичних номінацій серед нагороджених відзначено дипломами лауреата ІІ ступеня і срібною медаллю в номінації «Інновації у формуванні творчої особистості в дошкільних і позашкільних закладах освіти» нагороджено управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької райдержадміністрації та в номінації «Інноваційний розвиток шкіл майбутнього – стратегічний поступ української освіти» - Сторожинецька районна гімназія. 
У рамках виставки відбувся круглий стіл Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області «Аспекти інноваційного освітнього простору Чернівецької області», в якому брали участь педагоги району: 
• «Інноваційна діяльність у роботі з обдарованою молоддю». Доповідач:Погрібна Валентина Василівна, завідувач районного методичного кабінету управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації Чернівецької області.
• «Школа майбутнього в системі функціонування інформаційного суспільства». Доповідач:Алієва Світлана Петрівна, директор Сторожинецької районної гімназії Чернівецької області.
Учасники круглого столу нагороджені Почесними дипломами за розробку і презентацію інноваційних освітніх проектів.

Успіхи освітян Сторожинеччини на П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»Успіхи освітян Сторожинеччини на П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»Успіхи освітян Сторожинеччини на П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»Успіхи освітян Сторожинеччини на П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»Успіхи освітян Сторожинеччини на П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»Успіхи освітян Сторожинеччини на П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»Успіхи освітян Сторожинеччини на П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»Успіхи освітян Сторожинеччини на П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»Успіхи освітян Сторожинеччини на П’ятій Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше