» » » Всеукраїнський семінар-практикум у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка
Інформація
  • Переглядів: 1390
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 28-10-2013, 17:58
28-10-2013, 17:58

Всеукраїнський семінар-практикум у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка

Категорія: Навігація / Новини

24 жовтня на базі Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка відбувся Всеукраїнський семінар–практикум голів методичних об’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва на тему: «Впровадження інноваційних технологій у навчальний процес, організація роботи в гуртках декоративно-прикладного мистецтва». 
Учасників семінару привітав директор коледжу, заслужений працівник освіти України, член Спілки дизайнерів України Д.О.Козубовський і розповів про столітню історію, засновників коледжу, спеціальності та спеціалізації, що нині діють у навчальному закладі, про роботу закладу, талановитих випускників, які стали знаними митцями не лише в Україні.
Цикловими комісіями були підготовлені та проведені майстер-класи та відкриті заняття за спеціальностями: образотворче мистецтво та креслення, художня вишивка, моделювання та конструювання одягу, художнє ткацтво, художня обробка дерева, художня обробка металу, дизайну середовища, рисунку та живопису. 
Викладач композиції Т.К.Кройтор (спеціалізація «образотворче мистецтво та креслення») представила майстер-клас на тему «Витинанка в інтер’єрі української оселі» з використанням інтерактивних методів роботи в малих групах, з засіданням експертного бюро та переглядом експозиції робіт гуртка.
В.І.Баричев, викладач професійної майстерності (спеціалізація «художнє ткацтво») провів майстер-клас на тему: «Ремізне ткацтво. Декоративна тканина.» і ознайомив присутніх з роботою циклової комісії, виставкою студентських робіт з професійної майстерності і композиції.
Викладачі спеціалізації «художня вишивка, моделювання та конструювання одягу» В.І.Андрич та О.М.Мицкан продемонстрували технологію виконання групи складних мережок та мережив. На майстер-класі присутні мали можливість відшити елементи мережки «Сновка».
Відкриті заняття з використанням інноваційних технологій провели: 
- В.П.Запорожець, викладач професійної майстерності, «Декорування виробу. Виконання орнаменту верхньої частини альбому.»(спеціалізація «художня обробка дерева»);
- Р.М.Гаврилюк, викладач композиції – «Графічне виконання проекту» (спеціалізація «дизайн середовища»);
- І.Д. Задорожний, викладач професійної майстерності – «Випилювання основи кулону» (спеціалізація «художня обробка металу»);
- О.Я.Петращук-Гинга, викладач композиції – «Лялька мотанка» (спеціалізація «художнє ткацтво»);
- В.Ю.Фижделюк, викладач рисунку – «Рисунок фігури в ракурсі» (циклова комісія «рисунку та живопису»).
Учасники заходу оглянули кабінети професійної майстерності, де творчі задуми та ідеї викладачів і студентів реалізовуються в матеріалі та втілюються в життя. Викладач професійної майстерності А.І.Муржак в присутності гостей викував у кузні коледжу та подарував на щастя підкову.
Цінною була екскурсія до Народного музею декоративно-прикладного мистецтва Вижницького коледжу яку провела Я.В.Богдан. Учасників семінару вразила колоритністю та унікальністю кожного виробу кількатисячна експозиція дипломних та курсових робіт випускників навчального закладу, що зберігаються тут з 1953 року. 
Учасники семінару переглянули новостворену експозицію музею «Етнографії та старожитностей Буковинської Гуцульщини» де зібрано більше 2500 експонатів ХІХ, ХХ ст. Екскурсію провела голова циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-природничих дисциплін М.П.Козубовська.
Семінар пройшов на належному організаційному та методичному рівнях, його учасники, а вони представляли всі області України, дізналися багато цінного і нового в сучасних підходах підготовки мистецьких кадрів, які в майбутньому збагатять безцінну скарбницю українського народного мистецтва. 

Всеукраїнський семінар-практикум  у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім.В.Ю.ШкріблякаВсеукраїнський семінар-практикум  у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім.В.Ю.ШкріблякаВсеукраїнський семінар-практикум  у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім.В.Ю.ШкріблякаВсеукраїнський семінар-практикум  у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім.В.Ю.ШкріблякаВсеукраїнський семінар-практикум  у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім.В.Ю.ШкріблякаВсеукраїнський семінар-практикум  у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (19)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше