Інформація
  • Переглядів: 952
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 25-10-2013, 16:35
25-10-2013, 16:35

Фестиваль чаю на Вижниччині

Категорія: Навігація / Новини

В рамках Всеукраїнського семінару-практикуму голів методичних об’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва 24 жовтня у місті Вижниця проведено Фестиваль чаю, головним меседжем якого є «Ми - за здоровий спосіб життя у найкращих традиціях краю».
Яскравим сонцем, теплим легеньким гірським вітерцем, золотистими барвами осені Вижниччина зустріла представників мистецтва всіх областей України. Дзвінкі трембіти урочисто проголосили про відкриття свята, а запальний гуцульський танець кружляв у вирії осінньої природи. І як годиться, за доброю буковинською традицією зустріли гостей запашним короваєм.
Працівниками Вижницького будинку дитячої та юнацької творчості організовано тематичне відкриття, в якому взяли участь: фольклорний колектив «Гуцулочка» Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Валентина Тищенко) і танцювальний колектив «Черемош» Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Заслужений працівник культури Орест Сірецький).
Учасників фестивалю привітав голова районної державної адміністрації Василь Миколайович Ткачук, презентуючи Вижницький район як мистецьку колиску України.
Тетяна Іллівна Тирон, заступник голови - начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації оголосила програму проведення семінару та фестивалю чаю, провівши короткий екскурс роботи гуртків закладів освіти з декоративно-ужиткового мистецтва. Подякувала всім головам місцевих рад, педагогічним колективам, клубним працівникам, приватним підприємцям, а, особливо, чудовим талановитим дітям за змістовно оформлені намети, презентацію зібраних руками дітей (під час роботи пришкільних таборів) трав´яних зборів карпатських рослин, з яких діти виготовили корисні та смачні напої .
Вагомий внесок в організацію та проведення фестивалю вніс НПП «Вижницький» (директор Колотило М.П.), про що свідчить розгортання окремого намету з власною продукцією. Заклади освіти тісно співпрацюють з цим екологічним закладом, організовуючи еколого-просвітницьку роботу.
Учні 24-х шкіл району розробили різні рецепти чаїв та відшукали легенди їх походження, підготували науково-дослідницькі роботи з питань вивчення лікарських рослин, презентація яких супроводжувалась піснями, віршами, розповідями в національному стилі та вбранні. 
Діти з учителями надзвичайно щиро пригощали гостей свята і всіх, хто був на Центральній площі міста запашними цілющими чаями, а в додаток – мед, різноманітні варення, домашня випічка і хороший приємний настрій.
Кожна школа мала свою родзинку, свій шарм і власну автентику. На згадку гостям дарували у вишуканих торбинках корисні трав´яні збори. Свято супроводжувалось гуцульськими мелодіями, піснями, а головне – дитячими усмішками.
Цікавою сторінкою Всеукраїнського семінару було проведення малюнку на асфальті «Гуцульські візерунки», за підтримку якого відділ освіти, молоді та спорту вдячний приватному підприємцю, депутату районної ради Галині Сидоряк та майстер-класів: з флористики, писанкарства, лозоплетіння, коренепластики.
На високому рівні провела майстер-клас «Українська народна іграшка у контексті розвитку духовності дитини» громадська діячка, творча особистість Вижниччини Тамара Огданська у співпраці з працівниками Вижницької художньої школи.
Згодом офіційна делегація переїхала до Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім.В.Шкрібляка, де відвідала заняття, музеї та багато цікавого. 
Головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Немеш Віктор Васильович відзначив ефективність проведення таких заходів, які спрямовані на виховання духовності, почуття любові до рідного краю, збереження народних традицій та культури, що розвивають навики здорового способу життя.
Лише разом, спільними зусиллями можна досягти успіху. А якщо всі зусилля направлені на виховання дитини, розвиток її творчих здібностей, пропаганду здорового способу життя, то це - блага справа. Це – щастя! 
МИ ВСІМ БАЖАЄМО ЩАСТЯ!

Фестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на ВижниччиніФестиваль чаю на Вижниччині

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (14)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше