» » » Сучасні підходи до розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку
Інформація
  • Переглядів: 4224
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 25-10-2013, 15:37
25-10-2013, 15:37

Сучасні підходи до розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку

Категорія: Навігація / Новини

24.10.13 р. в Сторожинецькому ДНЗ «Сонечко» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів старших груп на тему: «Сучасні підходи до розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку». 
У своєму виступі керівник методоб’єднання Мотуз Л.А. наголосила на важливості створення освітнього мовленнєвого середовища у дошкільному закладі і сім’ї. Від його створення залежить не тільки мовленнєвий розвиток дитини, а й розумовий та пізнавальний.
Під час перегляду практичної роботи з дітьми вихователі познайомилися з досвідом проведення занять з використанням методики розвивального читання Л. Шелестової, застосовуючи принцип максимальної різноманітної діяльності (читання, малювання, вирізання тощо).
На бінарному занятті «Стежками рідної мови» (вихователь – методист Косован О.О. та логопед Шушайло М.І.) було продемонстровано використання схем-моделей для навчання дітей описовим розповідям за методикою Т. Ткаченко. Діти з задоволенням виконували досить складні завдання з розвитку мови щоб подолати злого Змія та розчистити стежку рідної мови від «бур’яну». 
Зацікавило присутніх інтегроване заняття на тему «Калина – народний символ України» (вихователі Логін О.І. та музичний керівник Петрачан Т.К.). Діти ще раз переконалися у лікувальних властивостях калини, проводили досліди з використанням рекомендацій Л.Калуської «Бережи здоров’я змалку» виконували народні українські пісні про калину під супровід народного інструменту бандури. 
Вихователь Яремчук І.І. познайомила учасників з використанням методики схем – моделей для навчання дітей описовим розповідям. За допомогою схем діти вчились описувати предмет, явища, довкілля, закріплювали вміння роботи звуковий аналіз слів.
Практичний психолог Українець О.Є. наголосила на важливості та прийомах створення емоційного позитивного настрою на заняттях з дітьми. 
Слухачі районного методичного об’єднання мали змогу ознайомитися з новою методичною літературою, цікавим демонстраційним матеріалом та наочністю, поділитися досвідом щодо сучасних підходів до розвитку мовлення дітей старшого віку, одержали рекомендації щодо шляхів активізації мовленнєвого розвитку дітей. 

Сучасні підходи до розвитку мовлення дітей старшого дошкільного вікуСучасні підходи до розвитку мовлення дітей старшого дошкільного вікуСучасні підходи до розвитку мовлення дітей старшого дошкільного вікуСучасні підходи до розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2020 (135)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше