» » » Всеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва
Інформація
  • Переглядів: 1465
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 25-10-2013, 14:12
25-10-2013, 14:12

Всеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва

Категорія: Навігація / Новини

24 жовтня маршрут Всеукраїнського семінару-практикуму голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва пролягав до Вижниччини – самобутнього центру народного буковинського мистецтва з давніми традиціями різьбярів, ковалів та вишивальниць, відомих унікальними художніми виробами. В роботі семінару взяли участь Немеш В.В.-головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації та Старовойт П.С. – завідуючий науково-методичним центром виховної роботи ІППОЧО.
Спеціально для наших гостей з різних куточків України господарі влаштували Фестиваль чаю, головною ідеєю якого є пропаганда здорового способу життя. Готуватись почали ще влітку, коли вихованці та учні освітніх закладів Вижницького району збирали та висушували лікарські рослини, писали науково-дослідницькі роботи з еколого-натуралістичного напрямку. Фестиваль розпочався святковим дійством, про яке сповістили юні трембітарі. З теплими вітальними словами до учасників семінару звернулась начальник відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації Тетяна Іллівна Тирон. З щирими побажаннями виступив голова Вижницької райдержадміністраці Василь Миколайович Ткачук. За традицією, юні вихованці художніх колективів Вижницького будинку дитячої та юнацької творчості вручили гостям хліб-сіль. А далі, за програмою Фестивалю, всіх присутніх запросили на дегустацію чаю, під час якої юні екологи розповідали про цілющі властивості гірських трав та пригощали власноруч спеченими солодощами.
Учасники семінару мали можливість оглянути виставку вишитих карт України та Заповіту Т.Г.Шевченка, а також спостерігати за конкурсом малюнка на асфальті, де з допомогою крейди юними умільцями відтворювались традиційні гуцульські візерунки.
Керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва Вижницького будинку дитячої та юнацької творчості підготували 3 майстер-класи: «Лозоплетіння», «Флористика», та «Писанкарство»; вихованці Вижницької художньої школи ознайомили з виставкою «Українська народна іграшка в контексті розвитку духовності дитини».
Згідно програми Всеукраїнського семінару, організацію практичних занять здійснив Вижницький коледж прикладного мистецтва імені Василя Шкрібляка. З вітальним словом до учасників звернувся директор коледжу, заслужений працівник освіти України Дмитро Онуфрійович Козубовський. Дмитро Онуфрійович ознайомив присутніх з історією коледжу та досягненнями закладу. Провідні педагоги Ольга Михайлівна Мицкан, Володимир Іванович Баричев та Тетяна Костянтинівна Кройтор, Оксана Яківна Петращук-Гинга дали майстер-класи з художньої вишивки, художнього ткацтва, мистецтва витинанки та виготовлення ляльки-мотанки. У виробничих майстернях коледжу семінаристи мали змогу ознайомитись з технологіями художньої обробки металу (викладач Задорожний Іван Дмитрович), художнього ковальства (викладач Гулій Ярослав Богданович), художньої обробки дерева (викладач Запорожець Володимир Петрович), та з спеціалізації «Дизайн середовища» (викладач Гаврилюк Роман Миколайович).
Учасникам семінару був презентований новостворений музей «Старожитностей та етнографії буковинської Гуцульщини», експонати до якого збирались колективом коледжу впродовж кількох років. Екскурсію по музею провела Марія Петрівна Козубовська, яка з великою любов’ю розповідала про предмети старовини, побуту та одягу, колекцію писанок, стародруки, давні фотографії, що зібрані у музеї. Гордістю коледжу є Народний музей декоративно-прикладного мистецтва, в якому зібрані унікальні вироби декоративно-прикладного мистецтва відомих майстрів а також дипломні роботи випускників коледжу. Експозиція музею змінюється кожні півроку і є справжньою мистецькою скарбницею. 
Учасники семінару поповнили скарбнички власного досвіду, отримали естетичне задоволення та нові ідеї для творчого розвитку. А семінар продовжує роботу 25.10.2013.

Всеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтваВсеукраїнський семінар-практикум голів методоб’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (14)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше